BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
deadzone griffon elves
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+6
mournbringer
olethros
Ragnar
sonbad
andreasch
pinky
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 8:11 pm

Reaper έγραψε:
Τωρα για τον φιλο μου τον ταριφα εεεε εχει γινει λιγο μεντορας στην κολοφαρδια... Twisted Evil !!!

Εδώ είναι που κάνετε λάθος όλοι....

Δεν είναι κωλοφαρδία, ...είναι ΤΕΧΝΗ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 8:44 pm

Κρυβε λογια!!!!! Εκει που παω να το σωσω μην το καρφωνεις!!!1 Twisted Evil


Ειμαστε και πολυ τεχνητεσ ρε παιδι μου!!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sonbad

sonbad


Αριθμός μηνυμάτων : 294
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 17, 2013 2:01 am

ogrenooba που δεν σταυρωσες νικη στο campain εναντιον του chaos για να μαθεις και κατι και να μην σπαταλαω αδικα τον χρονο μου μαζι σου. οταν θα μαθεις να δεχεσαι ΤΙΣ ηττες σου χωρις δικαιολογιες μπορει να εχεις χασει το game αλλα εχεις κερδισει σε εμπειριες, εσυ ομως επειδη εισαι κλαψας και γενικα με ολες τις δικαιολογιες σου βαρετος και γυναικουλα εισαι χαμενος πριν καν ξεκινησω να παιζω μαζι σου, κοινως δεν αξιζει να σχολουμαι μαζι σου πλεον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
awalexandros

awalexandros


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : athina

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 17, 2013 2:17 am

έλα το παιδί έκανε λάθος τα έγραψε απλά ανάποδα θα τα διορθώσω εγώ μισό

είναι η ΤΕΧΝΗ, της κωλοφαρδία!!!

έλα αυτό δεν ήθελες να γράψης ελα πες μου ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 17, 2013 2:20 am

Θα μου πεις αύριο τρελλο αγόρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 17, 2013 11:14 am

awalexandros έγραψε:
έλα το παιδί έκανε λάθος τα έγραψε απλά ανάποδα θα τα διορθώσω εγώ μισό

είναι η ΤΕΧΝΗ, της κωλοφαρδία!!!

έλα αυτό δεν ήθελες να γράψης ελα πες μου ??

+1!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 17, 2013 7:38 pm

Κοιτα να δεισ πως εχουν τα πραγματα χαοτακι...πρωτων αν θεωρεις οτι χανεις το χρονο σου μαζι μου μην ξαναπαιξεις..δεν σε αναγκαζει κανενας!!δευτερον στο campain σταυρωσα μια χαρα ΝΙΚΕΣ!!το αν δεν το θυμασαι δεν με αποσχολει καθολου!!αλλα για να τα λεμε και αυτα για την ιστορια θα σου πω...Εκανα νικη με τον τακη,νικη με τον Σταυρο(στο Πρωτο μεταξυ μας αγωνα) και σε 2 ειδικα σεναρια!!επισης δεν κλαιγομαι σαν γυναικουλα απλα ξερω τα ορια του στρατου οπως επισης ξερω οτι σε siege καταστασεις που βαραω εγω με 3 μοντελα και ο αλλος με 10 ειναι καπως(ο καθε στρατος εχει τα μειων του και τα συν του)....τελος το FLuf μας γα@@σε και το ξερεις καλα γιατι εχεις παραπονεθει και εσυ απειρες φορες!!αρα εισαι και εσυ γυναικουλα και καθε αλλος που παραπονιεται???διοτι εγω δεν δεχομαι οτι εγω ειμαι ενω εσυ οχι παρολλο που παραπονωμαστε και οι δυο....Εκεινο που ξερω εγω ειναι οτι παιζω 1 χρονο και εχω δωσει μαχες επαξιες με καθε αλλου αλλα και αξιομνημονευτες και το καμαρωνω για αυτα που εκανα σε τοσο μικρο χρονο!!!και μεσα απο καθε ηττα αλλα και νικη κατι μαθαινω..γιατι αν δεν μαθαινα δεν θα μπορουσα να κανω νικες.....


*Υ.Γ εγω τα λεω τελειως φιλικα και θελω να πιστευω και εσυ το ιδιο ασχετα αν το υφος στο μνμ σου ηταν ακρως προσβλητικο προς εμενα και εδειχνε μισος,οργη και αλοζονια(χωρις να υπαρχει λογος απο πλευρας μου τουλαχιστον) και δεν ειχε δειγμα trolling..και κατι αλλο,μην εισαι ξεροκεφαλος και να μαθεις να ακους τους αλλους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sonbad

sonbad


Αριθμός μηνυμάτων : 294
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 17, 2013 10:22 pm

εντελως φιλικα........ θα μπορουσες να τα μου πεις απο κοντα που με ειδες ΠΡΙΝ τα γραψεις στο φορουμ και αυτα τα γενικα νικησες και εκανες και τουτο και τ αλλο δεν θυμαμαι να μιλησα εγω γενικα, εγραψα και μπορεις να το ξαναδιαβασεις αφου δεν το καταλαβες οτι εναντιον τους χαος ΑΠΛΑ τα ηπιες οπως ηταν αλλωστε και φυσιολογικο κι εννοειται πως μονο αυτο αξιζει και θα γινεται σε 1 ogre.

υγ.εντελως φιλικα παντα και να θυμασαι παντα οτα θα βλεπεις χαος και συγκεκριμενα τους δικους μου ΜΟΝΟ ΘΑΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΘΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 17, 2013 10:31 pm

κοιτα δεν στα ειπα απο κοντα γιατι δεν το ειχα δει!!αλλιως θα στο ελεγα!!και οταν ειπες χαος εγω νομιζα απο τα Forces of destruction!και οχι απο τους WoC..εκει ναι δεν πηρα νικη!!!Να ξερεις ομως οτι παω σε εκπαιδευτικο προγραμμα με τους Maneaters και θα επιστρεψουμε δρυμητεροι!!!!! Twisted Evil

ΥΓ ΔΝΤ!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Mass Battle!!!Dark Elves&Chaos warriors+Chaos Dwarfs VS Skaven&Chaos Warriors
» Dark Elves & Chaos Warriors vs Tomb Kings & Chaos Warriors 3500 per army
» Scaven & Chaos Dwarfs VS Chaos Warriors & Scaven
» 1st FAST BEARDED TOURNAMENT
» BS as a chaos reward WHY ?????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Warhammer Cafe!!-
Μετάβαση σε: