BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
elves deadzone griffon
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+6
mournbringer
olethros
Ragnar
sonbad
andreasch
pinky
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 14, 2013 8:06 pm

Εχω να δηλωσω οτι σημερα πηγα και πηρα το νεο βιβλιο των chaos warriors,το διαβασα και κατεληξα οτι ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΟΓΟΥΛΦ!!!!!!!!! Ή η μαμα gw μας κοροίδευει

Πραγματικα παιδια σας λυπαμε,τα κανανε ολα πανακριβα και σε σχεση με πριν παρολλο που τα στατιστικα τα αφησανε ιδια εχουν μειωσει ολα τα γνωστα combo που εμεις που δεν παιζαμε chaos φοβομασταν
Δεν λεω,ακομα καλοι ειναι αλλα αν παρουμε υπ'οψην μας το προηγουμενο βιβλιο αυτα που θα αντιμετοπισουμε τωρα ειναι like a walk in the park!!!!!!!

Σοβαρα τωρα,εχουν κανει την μαγεια πολυ φτηνη και γαματη αλλα ποιος μπορει να βασιστει στην μαγεια χωρις infernal puppet?ή ενα αντικειμενο που να σου προσθετει ζαρια μαγειας?

Τα πεζικα ειναι τοσο ακριβα (με mark,που το πληρωνεις για καθε μοντελο) που δυσκολα θα δεις τη hordηλα απο κορνιτες και το μονο που πρεπει να κανει ο αντιπαλος ειναι να παιξει παιχνιδι το πολυ 3000 ποντους

Αυτο που με χαλασε ομωσ απιστευτα ειναι το γεγονος οτι τα μεγαλα τερατα(δηλαδη κουτια που κανουν πανω απο 50ευρο )ειναι παμφθηνα σε ποντους.Eλπιζω η gw να μην το κανει μοδα αυτο
και καθε καινουργιος στρατος να χρειαζεται 5-6 τερατα για να παιξει ανταγωνιστικα(μιλαμε για πολλα λεφτα)
Επεισης τα μαγικα αντικειμενα ειναι φτηνα αλλα χωρις να κανουν τιποτα ιδιαιτερο.
Τελειωνοντας το βιβλιο με αφησε αδιαφορο και το γεγονος οτι οι οδρες του χαους δεν θα ειναι και τοσο ορδες πια με ξενερωνει απιστευτα



υ.γ. ο marauder(απλος χωρις light armour)κανει 6 ποντους

υ.γ.2 πηγα σημερα και καθαρισα το keep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 14, 2013 10:06 pm

Μάλλον θα αρχίσω να πουλάω αυτά που έχω! Ευκαιρία για να αδειάσει και ο χώρος λίγο. 4 στρατοί είναι παααααρα πολλοί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sonbad

sonbad


Αριθμός μηνυμάτων : 294
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 14, 2013 10:09 pm

εχεις δικιο. λορδος με 1+armour save με reroll και 3+ward save με reroll το 1 και να πεταει μας ριξανε..... οπως και daemon prince που ξεκιναει απο 235 ειναι χαλια...... κι ασε μη πω και για την chimera ποθ με 270-290 μπορει να βγλαει 9 επιθεσεις fly scaly 4+ regeneration 4+. ασε μας χαλασαν τον στρατο............... θα σου ελεγα να παιξουμε αλλα δεν εχω ακομα το βιβλιο. το μονο κακο πυ βλεπω εγω ειναι οτι ειναι ακριβα σε ευρω κι οχι σε ποντους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 14, 2013 10:44 pm

εκ πρωτης οψεως ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!Ναι πιο ακριβα core.Φθηνοτεροι special character,παρα πολυ καλη μαγεια,αρκετα καλα αντικειμενα(σε χαλαει το hellfire sword ε?),ηδη καποια combo εχουν ψιλοβγει.
Φθηνος Daemon Prince,τρομερη η χιμαιρα.Ποναει για τους marauders το πως εχουν ακριβηνει.Ειναι
playable,φλαφαρισμενο σε αρκετα πραγματα,τρομερο artwork στο βιβλιο,το καλυτερο απο ολα οσα εχουν βγει μεχρι τωρα.Πανακριβες τιμες,κλασσικη GW.Προσωπικα δε με χαλαει,τους περιμενα χειροτερους και ειναι μια χαρα.Θα φανουν επανω στο τραπεζι τι κανουν στην τελικη!

οσον αφορα το infernal puppet που λεει ο αγαπητος πινκυ,ε και?Δηλαδη ολοι οι υπολοιποι που δεν το ειχαν δεν κασταραν με πολλα ζαρια?Μια η αλλη και εδω.
μαρεσει το συστημα του eye of the gods οπως το εχουν κανει τωρα.Σιγουρα υπαρχουν πραγματακια που δεν θα αρεσουν σε ολους.Αλλα το να φτανω σε σημειο να πω οτι ειναι για το Μπεογουλφ,σορυ θα διαφωνησω.Ακολουθουνε μια στρατηγικη σε ολα τα νεα army books και ανετα σου λεω οτι συγκριτικα με προηγουμενους στρατους μια χαρα τους εχουνε κανει.Μιλας για τα αντικειμενα?Δες τι κανανε στα Ορκς και στους Tomb Kings απο αντικειμενα και μετα ελα και πες μου τι ειναι για τον Μπεγουλφ?
Αν ειναι σπασμενος οπως πριν?Θα δειξει.Πανω κατω το ιδιο θα ειναι.τωρα που θα τρως και τον archaon πεζο και με 580 ποντους μονο να σε δω φατσα!
Αντρεα εγω στην θεση σου δεν θα τους πουλαγα(γενικως ειμαι κατα του πουλαω στρατους)αν τυχον σε εχει ξενερωσει το βιβλιο.Σημερα που το ψαξαμε με Archaon-Kalhas-Sonbad ειδαμε οτι μπορεις να βγαλεις combo ΑΝΕΤΑ!!παιξτους πρωτα,και αν δεν σου αρεσουν τοτε κανεις κινηση και τους δινεις.Αυτη βεβαια ειναι η ταπεινη μου αποψη Very Happy


ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΦΤΙΑΞΕ!!!!
WITH THE BANNER HELD HIGH LET THE CHAOS OVERRUN!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 14, 2013 11:27 pm

ας τα παρουμε ενα ενα

1.λορδος με 1+αρμορ,3+ward και μπλα μπλα μπλα
θες να μου πεις οτι με το προηγουμενο βιβλιο δεν τον εβγαζες αυτον?
απλα τωρα δεν θα εχει και το γαματο ταγμα του που θα αποτελειτε απο 40 ατομα(εκτος και αν θες να φας ολους σου τους ποντους εκει.Περα απο το γεγονος οτι αν γινει deamon prince περνω εγω τα victory points του(οταν παρεις το βιβλιο κια κοιταξεις το eye of the gods θα το δεις)επεισης δεν νομιζω και με το προηγουμενο βιβλιο να ηλπιζε κανεις να φαει chaos lord σε close combat,απλα η δεν τον ετρωγες η επαγε με καποιο τροπο(????) το ταγμα του

2.chimera,δεν αντιλεγω πολυ καλη επιλογη για τους ποντους της και θα πονεσει πολλους στρατους αλλα εμενα ενας στρατος που θα αποτελειται απο 5 τερατα και ενα ταγμα με ξενερωνει

3.deamon prince,εγω τον θεωρω πανακριβο(235 χωρις τιποτα,ουτε να πεταει!!!!!).ειναι κατι που αναγκαστηκα πρεπει να πεσει συνδιαστηκα με αλλο ταγμα για να σπασει ενα steadfast ταγμα,μπορειν να παιθανει απο shooting και μαγεια,και υπαρχουν καλητερα και πιο φτηνα πραγματα σε αλλους στρατους που τα χρησιμοποιεις σαν anvil αντι αυτου

4.αντεικειμενα.ειπα οτι τα αντικειμενα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο ,οτι μπορεις να κανεις καποια combo μπορεις,ειπα οτι ειναι φτηνα ,αλλα αν προσεξει καποιος θα δει οτα gifts μπορεις να τα παρεις μονο μια φορα το καθενα και αν καποιο gift ειναι πχ weapon δεν μπορει να παρει αλλο weapon(και παντα συγκρινομενα με τα παλια αντικειμενα),το καλο ειναι οτι θα βλαιπουμε και εναν στρατο που θα χρισημοποιει και κανα δικο του αντικειμενο και οχι ολα απο το rulebook

5.μαγεια και ζαρια,ναι μπορεις να ριξεις πολλα ζαρια οπως και σε αλλους στρατους αλλα εχει τον κινδυνο του miscast(που πριν δεν τον ειχες)και δεν εχεις καποιο τροπο να βγαλεις επιπλεον ζαρια!!!!!!!!(μην μου πει κανεις για το atributte του tzeench γιατι ειναι για τον πουτσο,αν χρεαστει πειτε μου να ετιολογησω)επεισης ολοι οι αλλοι στρατοι που στηριζωνται στην μαγεια εχουν καποιον τροπο να βγαζουν παραπανω ζαρια απο το αρχικο roll

6.speciαl characters.......η απαντηση εδω ειναι μια whatever dudeδεν εκατσα να τους διαβασω,δεν ασχοληθηκα καν,εχω την συνειθεια να κρινω τους στρατους χωρις να υπολογιζω special characters καθως με την χρηση τους μπορει να αλλαξει ο τροπος παιχνιδιου και η δυναμικη του οποιαδηποτε στρατου(βλεπε teclis),βαλτε οσους archaon θελετε και οσους kolek επεισης,δεν μου λεει κατι για το αν ο στρατος ειναι καλητερος ή χειροτερος.(ασε που αν ειναι οπως στο παλιο ειναι nobrainer για μενα και δεν μου λειε κατι για την στρατιγικη ικανοτητα του παιχτη,απλα μαλλον οτι δεν ειχε ορεξη να σκευτει κατι αλλο και εβαλε ενα μοντελο το οποιο εχει φχιαχτει για να ειναι σπασμενο και καθαρα για fluff)

στην τελικη ακομα πιστευω οτι το βιβλιο ειναι χαλια και οτι τους μειωσανε παρα πολυ
οταν τελειωσω την εξεταστiκη να παιξουμε με οποιον θελεται αλλα θα σας πω 2500 χωρις special characters
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 12:15 am

pinky έγραψε:

5.μαγεια και ζαρια,ναι μπορεις να ριξεις πολλα ζαρια οπως και σε αλλους στρατους αλλα εχει τον κινδυνο του miscast(που πριν δεν τον ειχες)και δεν εχεις καποιο τροπο να βγαλεις επιπλεον ζαρια!!!!!!!!(μην μου πει κανεις για το atributte του tzeench γιατι ειναι για τον πουτσο,αν χρεαστει πειτε μου να ετιολογησω)επεισης ολοι οι αλλοι στρατοι που στηριζωνται στην μαγεια εχουν καποιον τροπο να βγαζουν παραπανω ζαρια απο το αρχικο roll

Καλά οι warriors δεν στηρίζονται στη μαγεία όμως. Αν είναι sony και μπε να βγάζουν όλοι έξτρα ζάρια ας το βάλουμε στους γενικούς κανόνες τελικά.

Disclaimer: Δεν έχω διαβάσει το βιβλίο οπότε οι απόψεις μου έχουν το βάρος πεπονόφλουδας στην Σελήνη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 5:35 am

Παμε..
Παλιο army book:
40 chaos warriors F.C additional Khorne 700points

Νεο army book :
40 chaow warriors F.C additional Khorne 750 points.

Θες λοιπον να μου πεις οτι στο 2500 ποντους δεν μπορει καποιος να το βαλει?Οι 50 ποντοι παραπανω θα τον πειραξουν?

παλιο army book:
40 chaos warriors F.C halberd khorne 700points

Νεο armie book :40 chaos warriors khorne F.C 790 points

ναι πιο ακριβο κατα 90 ποντους,αλλα οχι το δεν μπορεις να το βαλεις

παλιο army book :40 chaos warriors F.C Tzeentch shield 690 points

νεο army book : 40 chaos warriors F.C tzeentch shield 710 points

ουαο καταστραφηκα!20 ολοκληροι ποντοι!

οσον αφορα το 2500 ποντους χωρις special character,δεχομαι το challenge!!Επειδη θεωρω τον ευατο μου καλο παικτη,και δεν εχω αναγκη τους special characters για να αποδειξω οτι ξερω να παιζω!
Αλλα για πες ρε Μπιλι ποτε οταν παιζαμε απο παλια ειχαμε βαλει περιορισμους?Ειχες ακουσει κανεναν απο εποχη Γαλανου μιλαω,να λεει μονο 2500ποντους και οχι S.C!Εγω εχω την συνηθεια να κοιταζω τον στρατο overall,και μεσα σε αυτα ειναι και οι S.C.Δηλαδη θα αποδειξης οτι ο στρατος στους 2500 δεν ειναι καλος αλλα αμα παμε στο 3500 ειναι το ιδιο σπασμενος?

Ειναι αλλο θεμα λοιπον το μειωθηκε η δυναμικη τους και αλλο θεμα να ειναι για τα σκουπιδια η για τον μπεογουλφ.
επειδη πρεπει να φυγω για δουλεια και με περιμενει ο Ζαβρας τα λεμε πιο μετα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sonbad

sonbad


Αριθμός μηνυμάτων : 294
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 9:07 am

1. ο λορδος μπορουσε να βγει on foot 2+ arm.s και 3+ward save.
τωρα βγαινει on foot 1+ arm.s+re-roll και 3+ ward με τον 1 να το κανει re -roll.δεν θα μπορω να βαλω 40 warrior of tzeentch..... σκασιλα μου ποτε δεν χρειαστηκα τοσους. 30 και πολλοι ειναι με 3+armour save και 5+ ward.

2. mono 1 ταγμα και 5 τερατα???? εχουν ποσα unit στο βιβλιο μπορεισ απλα να μην βαλεισ τερατα.(δεν μπορω να καταλαβω βεβαια πωσ αυτο ξενερωνει εσενα που παιζεις με BEASTmen!!!)

3. 235 χωρις να πεταει και να ειναι unbreakable χωρις να εχει το instabillity(αν το λεω καλα των δαιμονων)ειναι τσαμπα!!!!και στο φιναλε o chaos lord εχει 210 και δεν ειναι unbreakable, δεν θα επρεπε να ειχε κατι παραπανο μονο και μονο απ αυτο????

4. ευτυχως που τα gift μπορεις να τα παρεις μονο απο 1 φορα γιατι αλλιως ολοι οι χαρακτηρες θα ειχαν τον απεθαντο

5. κι εγω θα σου πω πως το atribute του tzeentch δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα με συνδιασμο με αλλα spell (nurgle-shadow-death) θα ειναι οτι πρεπει για να παρεις 3-4 ζαρακια extra για να κανεισ ακομα ενα μαγικο οταν ο αλλοσ δεν θα εχει και ζαρια

6. κι εγω δεν ασχολουμαι και πολυ με τους s.c αλλα η γνωμη μου ειναι οτι το μισο βιβλιο και fluff ειναι οι s.c και οτι κανουν τουσ στρατους unbalanced το ξερουμε. ετσι κι αλλιως παιζουμε game της gw..... πολλα πραγματα ειναι unbalanced.

και σχετικα με τους ποντους. 1 χρονο+ κατι μηνες που σας ξερω εκτος απο την leagua δεν θυμαμαι να εχουμε πει να παιξουμε 2500 ποντους και χωρις s.c. αμα ειναι να παιζουμε τοσο λιγο ας το κανουμε 2400 και να εχουμε κανονες ETC( μακρια απο μας!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mournbringer

mournbringer


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Καματερό

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 12:59 pm

Ragnar έγραψε:

Αντρεα εγω στην θεση σου δεν θα τους πουλαγα(γενικως ειμαι κατα του πουλαω στρατους)

Προτιμα να τους πεταει, Αντρεαααααα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalhas

Kalhas


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 1:37 pm

@ Ragnar
οσον αφορα το 2500 ποντους χωρις special character,δεχομαι το challenge!!Επειδη θεωρω τον ευατο μου καλο παικτη,και δεν εχω αναγκη τους special characters για να αποδειξω οτι ξερω να παιζω!


Ψωνιο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 2:39 pm

Kalhas έγραψε:
@ Ragnar
οσον αφορα το 2500 ποντους χωρις special character,δεχομαι το challenge!!Επειδη θεωρω τον ευατο μου καλο παικτη,και δεν εχω αναγκη τους special characters για να αποδειξω οτι ξερω να παιζω!


Ψωνιο!!!

+1
Δεν μπόρεσε, του βγήκε Very Happy

Στα σοβαρά όμως, νομίζω ότι οι 2500 πόντοι χωρίς special είναι ένας καλός τρόπος για να αξιολογήσεις την ποιότητα ενός βιβλίου και γιαυτό φαντάζομαι το λέει και ο pinky. Από τα τριχίλιαρα και πάνω μπορεί να μαζευτεί πολύ σπάσιμο (απόρροια της ποιοτικής δουλειάς που κάνει η gw) ενώ οι SC είναι εξ ορισμού περισσότερο fluff παρά ισορροπημένοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 3:52 pm

sonbad έγραψε:
1. ο λορδος μπορουσε να βγει on foot 2+ arm.s και 3+ward save.
τωρα βγαινει on foot 1+ arm.s+re-roll και 3+ ward με τον 1 να το κανει re -roll.δεν θα μπορω να βαλω 40 warrior of tzeentch..... σκασιλα μου ποτε δεν χρειαστηκα τοσους. 30 και πολλοι ειναι με 3+armour save και 5+ ward.

2. mono 1 ταγμα και 5 τερατα???? εχουν ποσα unit στο βιβλιο μπορεισ απλα να μην βαλεισ τερατα.(δεν μπορω να καταλαβω βεβαια πωσ αυτο ξενερωνει εσενα που παιζεις με BEASTmen!!!)

3. 235 χωρις να πεταει και να ειναι unbreakable χωρις να εχει το instabillity(αν το λεω καλα των δαιμονων)ειναι τσαμπα!!!!και στο φιναλε o chaos lord εχει 210 και δεν ειναι unbreakable, δεν θα επρεπε να ειχε κατι παραπανο μονο και μονο απ αυτο????

4. ευτυχως που τα gift μπορεις να τα παρεις μονο απο 1 φορα γιατι αλλιως ολοι οι χαρακτηρες θα ειχαν τον απεθαντο

5. κι εγω θα σου πω πως το atribute του tzeentch δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα με συνδιασμο με αλλα spell (nurgle-shadow-death) θα ειναι οτι πρεπει για να παρεις 3-4 ζαρακια extra για να κανεισ ακομα ενα μαγικο οταν ο αλλοσ δεν θα εχει και ζαρια


μαλλον δεν ειδες οτι σου ειπα οτι κανενας πριν δεν περιμενε να φαει τον λορδο σε cc

ποσα gorgon με εχεις δει να βαζω σε παιχνιδι?

235 ποντους χωρις τιποτα!!!!!!ουτε προστασια ουτε να πεταει ωστε να αποφευγει charge
και οι δυο ξερουμε οτι για να κανει κατι θα πρεπει να του βαλεις τουλαχιστον αλλους 100 ποντους αρα παει στα 335,για ενα μοντελο που δεν θα μπορει να μπει σε ταγμα και αρα δεν θα προστατευεται(τωρα 335 ποντοι δεν ειναι λιγο πολυ για κατι, που λεμε τωρα, θα το εχεις για να κραταει ταγματα?εξου και το unbreakable).εκτος αν πεις οτι θα κανω συνδιαστηκα charge με 2 χειμερες για σπασω τον αλλον(οουυυυυ μπραβο deamon prience)

στo attribute του tzeench λεει οτι τα ζαρια που βγαζεις τα χρεισιμοποιει μονο ο συγκεκριμενος μαγος και δεν πανε στο pool ,ο μονος τροπος που βλεπω εγω για να βγαλεις extra zaria ειναι το lore του death(τωρα τα 3-4 ζαρια δεν ξερω πως τα εβγαλες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 3:55 pm

Ragnar έγραψε:

οσον αφορα το 2500 ποντους χωρις special character,δεχομαι το challenge!!Επειδη θεωρω τον ευατο μου καλο παικτη,και δεν εχω αναγκη τους special characters για να αποδειξω οτι ξερω να παιζω!


ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Atrapitis

αλλα δεχομαι!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 4:08 pm

πως κρινετε οτι 2500 ποντοι ειναι καλα για να το κρινεις?με βαση πια κριτηρια?πως ενας χαραχτηρας σπεσιαλ δεν ειναι ισσοροπημενος ενω ενας dark elf dreadlord οπως κατεβαινει ειναι?
Ο Dwarf lord ο απεθαντος δεν ειναι?Σε ενα παιχνιδι που εχει διαφορετικους στρατους με διαφορετικα στατς και σπεσιαλ κανονες ειναι λογικο να ειναι μην ισσοροπημενο,οχι μονο στου σπεσιαλ χαραχτηρες αλλα στα παντα του.Γιατι λοιπον ξεχωριζουμε αυτους του χαραχτηρες σαν μην ισσοροπημενους αλλα τους σπεσιαλ κανονες του καθε στρατου δεν τους ακουμπαμε?

επειτα,ολοι γνωριζουμε οτι οι chaos ειναι ακριβος σε ποντους στρατος και οτι διεθετε και διαθετει αν οχι το καλυτερο ενα απο τα καλυτερα core units του παιχνιδιου.Τιαλλαξε δηλαδη,οτι χρεωνετε καθε μοντελο με το μαρκ πλεον η ο ενας παραπανω ποντος στα οπλα τους και τοωρα δεν μπορουν να κατεβασουν horde γιατι δεν τους παιρνει σε ποντους?Να δεχτω το οτι χαραχτηρας με διαφορετικο μαρκ δεν μπορει να μπει σε αλλο unit που εχει αλλο μαρκ απο το δικο του και οτι τωρα σε περιοριζει καπως.Προσωπικα περισσοτερο το γουσταρω ετσι γιατι και σε παλαιοτερες εκδοσεις ετσι ηταν και ετσι ειναι και το φλαφ.
Δεν μπορω να δεχτω ομως την δικαιολογια οτι παμε σε 2500 για να δουμε τι αξιζει το βιβλιο!Γιατι με το προηγουμενο τι αλλαζε,οι marauders?αυτοι εκαναν την διαφορα στο τραπεζι και τωρα δεν σε παιρνει να βαλεις 40αρα?ε βαλε 30 δεν πειραζει,βαλε 25 μοντελα.Το να πληρωνεις λιγο παραπανω τα core σου ε,και?ειναι τοσο καλα units που χεστηκες στην τελικη.

Αλλο.Γιατι να μην παιξω με monsters?Ενοειτε οτι το γουσταρω και μου αρεσει.οπως ολοι οι υπολοιποι στρατοι εχουν ετσι αποκτησανε και οι chaos.οπως ειπε και ο γιαννης,στους beastmen δεν κατεβαζει ο Μπιλις.ετσι τωρα μπορει και αυτος να βαλει 2 χιμαιρες στο ανετο.Η μηπως ξεχνατε τις γκρινιες για κατι hydras και Abominations?ε,τωρα οι chaos δεν μπορουν να γκριναιζουν.Εχουν και αυτοι!!

Ο καθενας κρινει τον καθε στρατο απο την δικη του οπτικη γωνια.αλλιως θα παιξει ο ενας τους χαοτικους και αλλιως ο αλλος.Αλλα ειτε σε αυτο το βιβλιο ειτε στο προηγουμενο στο 2500 ειχες θεμα,οπως και αν παιξεις νανους η Dark elves η οποιον αλλο στρατο ακριβο.Mια ζωη παιζαμε 3000(και ο Πινκυ θα θυμαται οτι δεν ηταν καθαρα 3000 αλλα 3200)και πανω.Ποτε δεν βαζαμε περιορισμους σε τιποτα.Το εχεις και μπορεις να το κατεβασεις,κατεβασε το ειτε ειναι σπασμενο combo σε unit η special character η οτιδηποτε αλλο.

Ουτε βεβαιως μπορεις να κρινεις απο μια μαχη η απο ενα και μοναδικο παικτη.Το βλεπεις σε βαθος χρονου.Σε ολα τα επιπεδα,απο λιγους ποντους εως παρα πολλους,απο χωρις SC εως και να ειναι γεματο απο δαυτους το ροστερ,απο τον απειρο παικτη εως τον πιο εμπειρο.

Ο χρονος θα δειξει και οχι μια μαχη.δηλαδη αν χασω θα αποδειχτει περιτρανα οτι ο Πινκυ ειχε δικιο?Η αν κερδισω θα αρχισω να ευλογω τα γενια μου λεγοντας οτι εγω ειχα δικιο?
Αυτο που λεω ειναι να μην προδικαζουμε αν κατι το οποιο αντικειμενικα επεσε σε δυναμικη,οπως το βιβλιο χαοτικων,ειναι χαλια η υπεργαματο.Ο καθενας θα το δει και θα το κρινει.ειναι προτιμοτερο να αναλυουμε σε βαθος το καθε unit και καθε σπεσιαλ κανονα ξεχωριστα του βιβλιου παρα να γενικολογουμε.και καλυτερη αποψη παιρνεις για το βιβλιο και την δυναμικη του στρατου.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 5:05 pm

Τουλάχιστον απο τους δύο στρατούς που έχω και έχουν αποκτήσει βιβλίο 8ης (ogres, empire) και για τους δύο γκρίνια στην αρχή. Αλλά τελικά τα ogres βελτιώθηκαν πάαααρα πολύ γιατί με το παλιό απλά δεν έπαιζαν, ενώ η empire είναι ένας αξιοπρεπέστατος all around στρατός. Δεν νομίζω οτι έχασε κάτι σε σχέση με πρίν! Ίσα ίσα!
Το ίδιο θα γίνει και με τους chaos. Θεωρητικά πάντα προβλήματα αλλά στην πράξη θα στέκεται όπως στεκόταν μέχρι τώρα.

ΥΓ Άντε μωρή γκουγου βγάλε τις ξανθιές αδελφές να χαμογελάσουμε επιτέλους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 5:36 pm

Ragnar έγραψε:
πως κρινετε οτι 2500 ποντοι ειναι καλα για να το κρινεις?

εγω ειπα οτι το μονο που εχει να κανει ο αντιπαλος για να παιξει ανετα εναντιον σε chaos warriors ειναι να παιξει λιγους ποντους,τα αλλα τα ειπε ο τακης,αλλα οπως και να το κανεις αλλιως κρινεται ενα στρατος οταν εχει πολλους ποντους αλλιως οταν εχει μικρο περιθωριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 5:37 pm

Ragnar έγραψε:
?Η αν κερδισω θα αρχισω να ευλογω τα γενια μου λεγοντας οτι εγω ειχα δικιο?



αυτο ακριβως θα κανεις!!!!!!!!!(και το ξερεις) lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 15, 2013 6:08 pm

pinky έγραψε:
Ragnar έγραψε:
?Η αν κερδισω θα αρχισω να ευλογω τα γενια μου λεγοντας οτι εγω ειχα δικιο?



αυτο ακριβως θα κανεις!!!!!!!!!(και το ξερεις) lol! lol! lol!


αμεσως να με καρφωσεις!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 5:21 am

Kalhas έγραψε:
@ Ragnar
οσον αφορα το 2500 ποντους χωρις special character,δεχομαι το challenge!!Επειδη θεωρω τον ευατο μου καλο παικτη,και δεν εχω αναγκη τους special characters για να αποδειξω οτι ξερω να παιζω!

Ως γηρεότερος θα έλεγα ότι έχεις σπλά άγνοια κινδύνου....

Δεν θυμάμαι να έχεις κερδίσει και πολλούς με τους Tomb Kings...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 1:22 pm

Γηραιε ταριφα ο Ragnar νομιζω οτι μιλαει για τους WoC και οχι για τους TK!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sonbad

sonbad


Αριθμός μηνυμάτων : 294
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 2:53 pm

ogronooba reaper κι εγω νομιζω πως ο ταριφας νομιζει πως τα λεγομενα αυτα τα ελεγε ο kalhas κι οχι ο ragnar....... κοινως μπλεξατε τα μπουτιας σας δασκαλος και μαθητης (λεμε τωρα.................)της κωλοφαρδιας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 3:43 pm

τα μπλεξατε!Εχει δικιο ο Sonbad,εγω ταπα αυτα τα ιστορικα λογια που θα μνημονευονται στα χρονια που ερχονται!!
Ναι ρε ειμαι ψωνιο!!Πειραζει!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
awalexandros

awalexandros


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : athina

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: :)   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 4:52 pm

γατάκια του χάους είστε ετοιμοι να χάσετε αύριοSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 7:14 pm

awalexandros έγραψε:
γατάκια του χάους είστε ετοιμοι να χάσετε αύριοSmile

ο λαλα,ξεδιπλωθηκες Αλεξανδρε!Ε,λοιπον ακου το

"Mortals Despair!The Reign of Chaos has Begun"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!   ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 16, 2013 7:43 pm

Ρε χαοτακι στρατεγκο παιχτη(sonbad) του πολυ στρατηγηκου στρατου των Chaos που ολα τα σεναρια ηταν υπερ σου λογο του fluff σε πληροφορω πως τα Ogres και εγω μαζι με αυτα σταθηκαμε επαξια σε καθε παιχνιδι που παιξαμε..και στο πρωτο campain πηραν ποντους που θεωρουσαν οι δικοι μου χαμμενοι και οι δικοι σου κερδισμενοι και ευκολοι!!Αν εχει κανεις αντιρρηση να το πει..Τωρα για τον φιλο μου τον ταριφα εεεε εχει γινει λιγο μεντορας στην κολοφαρδια... Twisted Evil !!!


επισης θα συμφωνησω με τον Αλεξανδρο και θα πω το εξης ως απαντηση στο ΝΙκο


!!!We will Stand Firm!!!We will fight until our last breath come out!!!We will endure!!!Go forth Bretonnian and FEAR NO DARKNESS!!! DEATHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=FXFHu5ukko8&feature=share

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ CHAOS!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Mass Battle!!!Dark Elves&Chaos warriors+Chaos Dwarfs VS Skaven&Chaos Warriors
» Dark Elves & Chaos Warriors vs Tomb Kings & Chaos Warriors 3500 per army
» Scaven & Chaos Dwarfs VS Chaos Warriors & Scaven
» 1st FAST BEARDED TOURNAMENT
» BS as a chaos reward WHY ?????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Warhammer Cafe!!-
Μετάβαση σε: