BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
elves griffon deadzone
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Storm of chaos trollinnnn

Πήγαινε κάτω 
+5
tanto
sonbad
Ragnar
Reaper
andreasch
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 09, 2012 11:16 pm

Έχετε τον πρόλογο του campaign...
Ο χάρτης στήθηκε και τα βασικά σενάρια έχουν πάρει το δρόμο τους,πλέον μπαίνει και ο κάλχας στο παιχνίδι του σχεδιασμού για να φτιάξουμε τις λεπτομέρειες, που είναι πολλές!!!

Επίσης σε κάποιες περιπτώσεις θα χρειαστούμε ειδικά τερραίν.. όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά θα είναι ωραίο αν υπάρχουν! Έχω ξεκινήσει το πιό χοντρό κομμάτι που είναι τα πλοία για τη "ναυμαχία"! Δεν νομίζω όμως οτι θα προλάβω να ετοιμάσω και τα υπόλοιπα μόνος μου. Αν κάποιος προτίθεται να βοηθήσει λίγο στην κατασκευή των υπολοιπων τερραίν ας πεί εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 09, 2012 11:21 pm

μιλαω δεν μιλαω με γραφεις δικε μου.... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 09, 2012 11:26 pm

ενοειτε ναι απο μενα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 09, 2012 11:28 pm

μ'αρασει που ρωταει κιολας..λεσ και δεν του εχουμε πει....Ανδρεα θα σε μαλωσω δικε μου!!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 09, 2012 11:30 pm

ελα μωρε μην τον μαλωνειςςςςςςςς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 09, 2012 11:31 pm

scratch
καλα αφου μου το ειπες εσυ!! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sonbad

sonbad


Αριθμός μηνυμάτων : 294
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 09, 2012 11:51 pm

μμμμμμμμμμμμμμ. αυτο σημαινει πως κι εγω μπορω να βοηθησω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 10, 2012 8:06 am

μέσα και ο Βασίλης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 10, 2012 8:47 am

Θα έλεγα ότι μπορώ σαφώς να βάλω ένα χεράκι, αλλά δυστυχώς έχω μια έμφυτη τάση να είμαι καλύτερος στο να καταστρεφω πράγματα απ ότι να φτιαχνω...(destruction γαρ...) παρ´ ολ´ αυτά, όπου μπορώ βοηθαω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 10, 2012 8:53 am

Εχω κατι φρεγάτες και υποβρύχια,κανουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BlackWolf

BlackWolf


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 32

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 10, 2012 9:52 am

Θα είθελα να βοηθήσω αν χρειάζεστε κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 11, 2012 10:10 am

Αντρεα αν μπορεις ανεβασε τι θελεις να φτιαξουμε για να μοιρασουμε τις κατασκευες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΠαρ Νοε 23, 2012 5:55 pm

And is backkkk!!!!ναι κυριες και κυριοι,αν μπορουν να βρεθουν καποιοι αναμεσα μας,το τρολιννννννν επεστρεψε!Αν και αργησε 3 φασεις παραμονευε στην γωνια!
Παμε λοιπον,,,
Εσεις ολοι οι orderades τι αλλο θα κανετε για να χασουμε?Ολα αν αποδα και παρολο αυτα κερναμε!Εχθες λοιπον κατι κουρασμενα παλικαρια αντιπαραταχθηκαν απεναντι στους χαοτικος μου μπας και μας σταματησουν.που πατε ρεεεεε!μονο π****α και καρατε που λεει και ο κουμπαρος μου!επισης εμεθα οτι μαλλον νανους θα αντιμετωπισο στο επομενο και θα ειναι και underground senario,καλα δεν λυπαστε τον Πετσω(Pinky)παλι να χασει με τους νανους.Δεν τον καταλαβαινετε οτι στεναχωριετε!
Τον Reaperako που μου τον κρυβετε?Φερτε μου Reaperako!!!
παντα με αγαπη..... I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΠαρ Νοε 23, 2012 6:15 pm

Ναι ρε και εμένα την Κυριακή όλα εναντίων μου είναι. Εντάξει ... έχω διπλάσιους πόντους, στήνω τελευταίος όπου θέλω, παίζω πρώτος ... αλλά ρε φίλε
ΕΧΩ -1 ΣΤΟ CASTING!!!

Ε εντάξει δηλαδή πηδήξτε με κιόλας.

Υ.Γ. Ότι νικάω με την κλασσική διαφορά πόντων το είπα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΠαρ Νοε 23, 2012 7:39 pm

Νικολη οτι και να λες στους δικους σου κερναω σφινακια???οποτε στην υγεια σας!!!οσο για το σεναριο που παιζω την κυριακη ειναι εναντιων μου αλλα θα το παλεψω..και δεν κλαιγοναι οπως κανουνε τα παιδακια του χαους!!!επισης φιλε νικο ποτε δεν θα παιξουμε μαζι στον Campain ετσι για να μαθεις!!!!χ0αχ0α0χα0χ0α Twisted Evil ..αλλα θα ερθει και εσενα η ωρα σου..... cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mournbringer

mournbringer


Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 41
Τόπος : Καματερό

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΠαρ Νοε 23, 2012 8:47 pm

Μα εβαλαν και μενα το νουμπα με τους χαοτικους μπας και παρουν κανα παιχνιδακι οι Ορντεραδες.
Δε ντρεπεστε ρε να με χρησιμοποιειτε ετσι, ενα νιουφη, αντι να με εχετε στα οπα οπα και να με αφηνετε να κερδιζω που και που...
Ετσι ρε, αυτοι ειστε.
Με βρηκατε νουμπα και με πετσωνετε συνεχεια, δε θα ξενουμπιασω ομως, θα σας δειξω εγω, θα δειτε τι θα παθετε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 12:09 pm

ρε λαμογια το κανονίσετε έτσι ώστε να μην παίξω με το Reaper!Κοτες,φέρτε μου όποιον θέλετε ,βάλτε μου και 2 ατομα ταυτόχρονα δεν μάσάω!,Reaperako φοβηθήκαμε και βάλαμε τα μεγάλα μέσα?BLOOD FOR THE BLOOD GOD ρεεεεεεε!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ragnar στις Σαβ Νοε 24, 2012 2:56 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 1:03 pm

XAXAXAXAXAXA!Δεν θα παιξουμε ακομα Ragnar μαζι Evil or Very Mad !ολα πανε βαση προγραμματος! Twisted Evil πρωτα θα παρω γραμμη τα αλλα παιδακια του χαους(παιδες μην παρεξηγηθει κανενας πλακα κανουμε) και θα τα καταβροχθησω(εδω δεν κανουμε πλακα tongue ) και μετα θα ερθει και η σειρα σου....Οσον αφορα τωρα αυτα που λες''blood for the blood god'' κτλ θα σου απαντησω ως εξης(αν και εχεις ξανακουσει την απαντηση οποτε θα στην θυμησω παλι)'' μπλα μπλα μπλα''(τιμημενη φραση απο τον Βρασιδα Laughing )....αλλα για να δεις τι καλος που ειμαι χαοτικα παιδακια προσευχομαι για σας και λεω¨May god show mercy upon my enemies cause i wont!!''..Ragnar επισης για να μην βρεθεις προεκπληξεως στο τι μπορει να παθεις ρωτα τον ταριφα!!! χ0αχ0α0χ0αχ0α0χ0α0χα0χ0χ0αχ0 I love you ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 3:01 pm

ας χαχανισω 3..... χα χα χα!
Να ρωτησω τον ταριφα!τι νομιζεις οτι θα κερδισεις τις ορδες του χαους?Θα σου απαντησω οπως ακριβως απανταει ενα φιλαρακι,ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ!!
Οσο για ελεος,χα,μικρε Ογκρακο you will know the full force of my wrath upon you!
Your destruction is INEVITABLE!!
I will drink wine from yours general skull!


WITH THE BANNER HELD HIGH LET THE CHAOS OVERRUN!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 3:18 pm

μήν προκαλείτε την τύχη σας! γιατί εδώ περνάει απο το χέρι μου! Κάντε δέηση σε όσους θεούς θέλετε! Αλλά ο θεός του campaign είμαι εγώ! Και θα βάλω ένα κομήτη να πέσει και να σας κάωει όλους ζωντανούς και πεθαμένους! Εκτός απο την όρντερ φυσικά! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 3:26 pm

Φοράω Carstein ring και έχω ζάρι χωρίς άσσο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 3:49 pm

Ποιος κομητης το Heavens πρεπει να πεφτει τωρα στο winds of magic!Κατσε καλα γιατι σε βλεπω με infernal gateway να πασ διακοπες επ απειρον στο warpspace!Αντε παλιοrderades!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 5:48 pm

We will Endure!!!!

This world may not know peace but in my presence it will learn Silence!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 9:38 pm

Ενοειτε οτι θα υπαρχει ησυχια,αφου θα σας διαλυσουμε ολους!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Storm of chaos trollinnnn Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Storm of chaos trollinnnn   Storm of chaos trollinnnn I_icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 9:43 pm

Εσεις του χαους συνηθιζεται να κανετε σαματα αρα οταν θα επικρατει σιωπη θα ειναι γιατι θα προσευχομαστε εμεις της order για τις ψυχες σας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Storm of chaos trollinnnn
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Official storm of chaos music
» Storm of Chaos "The Story so Far..."
» Storm of Chaos Campaign Map
» Μερικες ερωτησεις-Σπ@ζ@ρχιδι@σμ@, απο εμε προς εσας με αγαπη...
» Dark Coronation trollinnnn!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Warhammer Cafe!!-
Μετάβαση σε: