BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
griffon deadzone elves
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Dark Coronation trollinnnn!!!!

Πήγαινε κάτω 
+5
MrBrasidas045
andreasch
Ragnar
tanto
Reaper
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 9:00 pm

Νικο ευχαριστω για την απαντηση σου!!!Tanto αδερφε μου το reap σημαινει θεριζω..το σκιζω ειναι rip!!!!αν θεωρεις οτι στα κεφαλια του στρατου σου βαζεις καλσον για να μοιαζουν πιο πολυ γυναικες διοτι τα Ogre μου ετσι τους εκαναν να νιωσουν τοτε ναι θα σκιζω καλσον με κεφαλακια!!!!!! Twisted Evil


ΥΓ Νικο ειναι δρημητερος και οχι δημητριος cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 9:04 pm

Αλεξ...μπλα μπλα μπλα....παρτε και καμια νικη μας εχετε καταστρεψει.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 9:05 pm

Reaper έγραψε:
Νικο ευχαριστω για την απαντηση σου!!!Tanto αδερφε μου το reap σημαινει θεριζω..το σκιζω ειναι rip!!!!αν θεωρεις οτι στα κεφαλια του στρατου σου βαζεις καλσον για να μοιαζουν πιο πολυ γυναικες διοτι τα Ogre μου ετσι τους εκαναν να νιωσουν τοτε ναι θα σκιζω καλσον με κεφαλακια!!!!!! Twisted Evil


ΥΓ Νικο ειναι δρημητερος και οχι δημητριος cheers



Δημητριος και Κωνσταντινος μαζι Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 9:35 pm

Αλεξ....μπλα μπλα μπλα...και επισης θελω να τονισω οτι εχουμε μια σταθεροτητα να τον πινουμε....lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 10:45 pm

Tanto τωρα που το λες μου αρεσει να σκιζω καλσον ειδικοτερα αν τα φορανε οι undead στο κεφαλι!!!ειναι και για να κουβαλαω τα κεφαλακια τους πιο ευκολα!!!! Twisted Evil !!!!και οταν ξαναπαιξουμε και χασεις να δω τι θα λες!!!!πραγματικα ζω για αυτην την στιγμη!!!!επισης το reap σημαινει θεριζω(εξου και reaper= θεριστης) το σκιζω ειναι rip!!! Twisted Evil


WE ARE THE CHOSEN ONES!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=MM_c_avPlx4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 03, 2012 1:44 pm

Σαν πολυ ηρεμια δεν επεσε σημερα στο Forum?τι εγινε??? silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 03, 2012 2:31 pm

Reaper έγραψε:
Σαν πολυ ηρεμια δεν επεσε σημερα στο Forum?τι εγινε??? silent

Τα Ogre είναι ηλίθια, τα βαμπίρ είναι γαμάτα ... and let the trolling begin... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 03, 2012 2:36 pm

Δεν νομιζω τακη!!!Τα βαμπιρακια ειναι gay και τα ογρε τα σκιζουν!!Tanto Θυμασαι???σκιστε τους!!!!!!! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 03, 2012 10:05 pm

Reaper έγραψε:
Σαν πολυ ηρεμια δεν επεσε σημερα στο Forum?τι εγινε??? silent



εγω τωρα μαζευτηκα απο το πρωι.Μαγκες κανονιστε ξεκιναει το Euro θα λιωσουμε στα κοψιδια και στις μπυρες!!!Ξερουμε ποτε παιζει η Ελλαδαρα?Να μαζευτουμε να το δουμε!Βαζω το σπιτι και τα μπυρονια!Εκτος αν θελετε να παμε εξω,ΨΗΘΕΙΤΕ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 03, 2012 10:45 pm

πολυ ενδιαφερον προταση!!! cheers
κλασσικα ειμαι μεσα!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 03, 2012 10:58 pm

Ηρθαν σημερα οι scout μου και με ειδοποιησαν πως ενας στρατος απο Orks and Goblins μπηκαν στην περιοχη της Αυτοκτατοριας!!!αυριο θα τους αντιμετωπισουμε!!!!Ogres prepare for Glory!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=htKY2oD85rs&feature=relmfu

hearts of fire,hearts on fire
burning burning with desire!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Ιουν 04, 2012 12:53 am

Δεν κοιμαμαι τωρα πιο τα βραδια!!!!Ψαχνω τον Ταριφα στα κρυφα τα μονοπατια!!!γεμιζε η ζωη μου με σφαγμους και σκοταδια και σωρους απο κοκκαλα αδεια!!!

Δεν κοιμαμαι τωρα πιο τα βραδια!!!!Ψαχνω τον Ταριφα στα κρυφα τα μονοπατια!!!γεμιζε η ζωη μου με σφαγμους και σκοταδια κριμα βαμπιρααααααααακια!!!!!!



Αφιερωμενο στον φιλο μου τον Αντωνη και τα βαμπιρια του!!!ποιος να το φανταζοταν οτι θα εκανα και σουξε!!!αντε βρε σας ''εφεξε'' παλι!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 12:56 am

Νίκο, αύριο που παίζει ο Γιάννης με τον Σταύρο, βάλε μπροστά το μπουρδελόμετρο να γράφει. Θέλω να δω πόσες φορές θα ακουστεί η λέξη "μπουρδέλο" κατά την διάρκεια του αγώνα. Πολύ πλούσιο λεξιλόγιο αυτά τα παιδιά.

- Τέλειωνε ρε μπουρδέλο.
- Σκάσε ρε μπουρδέλο.
- Παίζε ρε μπουρδέλο.
- Αφού θα χάσεις ρε μπουρδέλο.
- Θα μου κλάσεις ρε μπουρδέλο.

Και όλα αυτά για να ρίξουν το ζάρι του deployment.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 10:26 am

olethros έγραψε:
Νίκο, αύριο που παίζει ο Γιάννης με τον Σταύρο, βάλε μπροστά το μπουρδελόμετρο να γράφει. Θέλω να δω πόσες φορές θα ακουστεί η λέξη "μπουρδέλο" κατά την διάρκεια του αγώνα. Πολύ πλούσιο λεξιλόγιο αυτά τα παιδιά.

- Τέλειωνε ρε μπουρδέλο.
- Σκάσε ρε μπουρδέλο.
- Παίζε ρε μπουρδέλο.
- Αφού θα χάσεις ρε μπουρδέλο.
- Θα μου κλάσεις ρε μπουρδέλο.

Και όλα αυτά για να ρίξουν το ζάρι του deployment.



τελικα Τακη το μπορδελομετρο βαρεσε τερμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 10:27 am

Αντρεα- Πεμπτη 7/6- 3500 ποντους- μπορεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 10:29 am

μέσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 2:47 pm

Καλα μιλαμε Τακη εγραψες με το μπουρδελομετρο!!!!κλαιω μιλαμε!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 7:37 pm

Νικο θελεις να παρεις το αιμα σου πισω(ναι για τους 3 σωματοφυλακες μιλαω καλα καταλαβες) η' ειναι η ιδεα μου? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 9:55 pm

Μετα απο το σημερινο τουρνουα και την θεση που κατελαβα θελω να αφιερωσω στα Ogre Μου το παρακατω τραγουδι!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ktdPIb6xgew


(το ρεφρεν του τραγουδιου αφιερωνω)


Ευχαριστω Μπουλιδες μου!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 3:32 pm




so it beggins...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 9:25 am

Αν με μία νίκη του reaper επι του tanto (η οποία θα μπορούσε να θεωρηθεί τυχαία) είχαμε τόσες σελίδες χωσίματος...δεν τολμώ να φανταστώ τι έχει να γίνει απο εδώ και πέρα μετά τη δεύτερη διαδοχική νίκη που φαντάζομαι μόνο τυχαία δεν είναι πλέον! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 4:15 pm

Και ΝΑΙ λοιπον ηρθε η ωρα να ξαναδουμε την αγαπημενη εκπομπη του Tanto!!!WIPE OUT!!!αυτο ειναι πλεον κλασσικο οποτε θα πω και αλλα πολλα!!εχω πολυ εμπνευση!!Ανδρεα τωρα ετοιμασου να δεις ολοκληρο topic που να ειναι για trolling!!!Λοιπον
φτανουν τα πολλα λογια και ξεκιναω με ενα τραγουδακι που εμπνευστικα για τον Tanto!!!!

Γεια να κουσω για να δω καντε ολοι πανικο πειτε Ogre!!OGREEEEEEEE!!!
Γεια να κουσω για να δω καντε ολοι πανικο πειτε Ogre!!OGREEEEEEEE!!!
OGREEEE OGREEEEE

Εδω μαι παλι με το δεξι παιρνω και παλι τη σκυταλι κ'ανοιγω τρυπα στο δικο του το κεφαλι(εννοω του βαμπιρου στρατηγου οταν εφαγε σπαθι του Τυρανου μου) του φερνει ζαλι αλλα συνχηση μεγαλη ,τοσο μεγαλη οσοι δν εχει νιωσει αλλη!Δεν με γουσταρει μηπως θα ηθελες ward save να παρει,συχενεται το στυλ μου και φρικαρει αλλα το re-roll δεν θα το παρει!!!
Μαζι μου ασχολεισαι ποσο Ταριφας εισαι,αν οντως δεν rolareis το save δεν θα παρεις,ανηλικος αν εισαι τα αυτια σου τωρα κλεισε το ονομα μου δοξασε!!! Ταριφας εισαι.Reaper ειμαι!!

cheers


΅We love Tarifas" cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 19, 2012 10:00 pm

Θελω να κανω μια δηλωση και ενα request!Αν καταφερω και κερδισω και τον Τακη Θελω τον τιτλο Vampire Slayer!Τακη ο αγωνας μας θα κρινει πολλα οπως καταλαβες!! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 1:27 am

Μετά και την απώλεια του πίο ισχυρού "θεωρητικά" disorder παίκτη θέλω να δώ ποιός θα μείνει να βοηθήσει τον Γιάννη στο τέλος! No


Έχει επεξεργασθεί από τον/την andreasch στις Πεμ Ιουν 21, 2012 3:05 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 2:51 pm

εχει ενα point το σχολιο σου φιλτατε! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Dark Coronation trollinnnn!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Dark Coronation
» The dark coronation aftermath
» The Dark Coronation-starting story
» The dark coronation final battle photos
» Storm of chaos trollinnnn

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Warhammer Cafe!!-
Μετάβαση σε: