BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
griffon deadzone elves
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Dark Coronation trollinnnn!!!!

Πήγαινε κάτω 
+5
MrBrasidas045
andreasch
Ragnar
tanto
Reaper
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Μάης 28, 2012 1:54 pm

Σημερα λοιπον θα παρει μερος η τελευταια μαχη του 3 γυρου!


ARISE!!!!!

A SWORD DAY!!!A RED DAY!!!AND SUN RISES!!!!!

FEAR NO DARKNESS!!!!FIGHT FOR SIGMAR!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=OTVHAIHDRcg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Μάης 28, 2012 4:38 pm

οποτε βλεπω αυτην την σκηνη ανατριχιαζω και μου φευγει δακρυ ενω ταυτοχρονα μουσκευω το βρακακι μου!!!Αλλα επειδη Destruction Rules !!!!!


Butchery
Insanity
We are the sons of the northern darkness
We crush the bones of your mutilated carcass
We will feed on your roasted children
And then rape the maimed corpses of your women
We are the slaves to darkness
We are the slaves to darkness
Marching on 'til the war is won
Butchery
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Μάης 28, 2012 4:41 pm

αγαπημένοι virgin steele! και για όσους δεν τους γνωρίζετε κακώς! 2 δίσκοι έπος αφιερωμένοι στον τρωικό πόλεμο!

Through blood and fire, promises and lies
Through blood and fire, we rise
No more tomorrow on your side
Through blood and fire, we rise

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Μάης 29, 2012 2:20 pm

Μπορεί χθές να μην τα κατάφερα απέναντι στον Αντώνη στο μόλις δεύτερο παιχνίδι απέναντί του, αλλά η ώρα που θα καταφέρω να τον κερδίσω δεν θα αργήσει...

ΥΓ το χθεσινό παιχνίδι ήταν απο τα καλύτερα που έχω πάρει μέρος εώς σήμερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Μάης 29, 2012 2:28 pm

πριν σχολιασω το χθεσινο παιχνιδι εχω να πω πως το τραγουδι(ο Nagash να το κανει) ειναι λες και ξερναει ο διαβολος!του ανδρεα ειναι κατι λιγο καλυτερο....

οσο για τον χθεσινο αγωνα εχω να πω πως πηγε καλα οντως!απλα σε ορισμενα σημεια ησουν λιγο ατυχος!βεβαια πρεπει να ομολογησω οτι οι empire δεν μου γεμιζουν το ματι αλλα ειναι ακομη new army και υπο δοκιμη!παντως πιστευω οτι οσο περναει ο καιρος θα πηγαινουν και καλυτερα!Κeep trying!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 30, 2012 5:59 pm

Όπως είπα και παραπάνω...

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 30, 2012 6:03 pm

Και όσον αφορά τα OGRES απλά κοίτα φίλε Γιώργο τι είναι ικανα να κάνουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 30, 2012 6:10 pm

Reaper έγραψε:
Γεννοιοφοροι τα μαθατε????Επιτελους εμαθα ποια ειναι η αγαπημενη σειρα του Tanto καθως και ποιος ειναι ο αγαπημενος του ηρωας!!!θελετε και οι εσεις να μαθετε???αν ναι δειτε το παρακατω βιντεο....

Η ειρωνία στο βιντεάκι που παραθέτεις είναι πολύ αστεία...

Ο κεντρικός ηρωας είναι.... ΒΑΜΠΙΡ!!!!

Οπότε...


Vampires KICK ASS!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 30, 2012 6:53 pm

Είσαι θεός ρε tanto, quake ftw!!

Λοιπόν άκου Ragnar ... για όσους θυμούνται, όταν έπαιζες quake μπορούσες να βάλεις ένα μουσικό cd και έπαιζε κανονικά μέσα από το παιχνίδι σαν background μουσική ... εγώ λοιπόν είχα τερματίσει το quake ακούγοντας αποκλειστικά το once sent from the golden hall των amon amarth. Ωραίες εποχές, όποτε ακούσω κομμάτι από αυτό το άλμπουμ πλέον ψάχνω για το quad damage. Το λέω γιατί κατάλαβα ότι έχεις μια σχετική συμπάθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 30, 2012 7:56 pm





με αγαπη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 30, 2012 9:57 pm

Tanto μαλλον δεν καταλαβες φιλε μου!!ειναι μισος ανθρωπος μισος βρυκολακας..αλλα επειδη καταλαβε τη σαποιοι ειναι τα βαμπιρια τα πολεμαει..επισης εσεις oi BloodSucker ασχοληστε ειτε με την φυλη σας ειτε με κατωτερα ειδη οπως ειναι οι ανθρωποι..στα Ogre κανατε την κοτα...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 12:04 am

επισης Αντωνη κατσε και νομιζε πως το battlefield ειναι video game!!!απο το βιντεακι ειναι χαζο οπως λεει αλλα στον αγωνα?????θυμασαι? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 1:02 am

Θα δώσω τέρμα στην διένεξη με αντικειμενικότητα, ενδελεχή και άκρως επιστημονική αντιμετώπιση, υποστηριζόμενη από ατράνταχτα επιχειρήματα.

Τεκμήριο Α
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 M1940331a_99810213001_OgreTyrant01_445x319

Τεκμήριο Β
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 M1940286a_99800213006_Bragg01_445x319

Τεκμήριο Γ
Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 M1940296a_99810213003_Golgfag01_445x319

Γιατί λοιπόν τα Ogres κουβαλάνε τόσο μεγάλα όπλα; Μήπως προσπαθούν να αντισταθμίσουν κάποια άλλη .. ας το πούμε ... υστέρηση;
Μην ξεχνάμε και το αρχαίο γνωμικό: Το μεγάλο το σπαθί, κρύβει τη μικρή ψ@λή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 9:12 am

Τα όπλα αυτά είναι 3 φορές το μέγεθος ενός ανθρώπου!

Για τα ογκρ όμως ισχύει το παρακάτω...Πολύ απλά...

ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ!!!!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 12:36 pm

Τα Ogre κουβαλανε μεγαλα οπλα γιατι ειναι τιτανοτεραστια!!και Απλα γιατι μπορουν οπως ειπε ο Ανδρεας!!!επισης το γνωμικο που ειπες φιλε μου Τακη για την μικρη Ψ**** ρωτα το στρατο του φιλτατου Αντωνη μετα απο τη μεταξυ μας μαχη... Twisted Evil Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 10:38 pm

Ανδρεα θελω να μου πεις ποιοι ηταν οι 3 που εμειναν στο τελος??μηπως ηταν οι 3 σωματοφυλακες???? Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 11:10 pm

όχι ο μπόλεκ και ο λόλεκ ήταν! ο τρίτος ήταν απο άλλο ανέκδοτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 12:05 am

τωρα που το λες για τον Τοτο μου κανει!!!κριμα που δεν ημουν εκει να δω τον αγωνα!!!Βεβαια δεν μπορω να συνεχισω το trolling προς τον Ragnar γιατι τον σεβομαι!(οποτε ποιος μενει να trollarω????Ναι ναι καλα καταλαβατε τον φιλο μου τον Ταριφα!!!αλλα σε αλλο post μου....)Ragnar θα ηθελα να κανεις δηλωσεις για τον αγωνα....Ανδρεα καλη δουλεια και παλι!Τιμας την Order!!!

Το παρακτω τραγουδι το αφιερωνω στην Order!!!

https://www.youtube.com/watch?v=m0SCBy6psPI

WE ARE THE WARRIORS OF THE WORLD!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 5:28 am

Λοιπόν έχω να κάνω κάποιες παρατηρήσεις...

1. Όσον αφορά τα μόρια των Ogres έχει δίκιο ο Reaper, δεν κατάλαβα τίποτα, πέρασαν και δεν ακουμπησαν...
2. Περασμένα μεγαλεία αδερφέ Γιώργο, έσπασε ο διαολας το ποδαρι του και νικησες... Δεύτερη δεν θα υπάρξει, οπότε καλα κάνεις και το θυμάσαι και το φωναζεις συνέχεια!!!
3. Μετα απο καμποσο καιρό κατάλαβα για πιο λόγο έχεις επιλέξει το συγκεκριμένο nick και εξηγω. Reaper το οποίο προέρχεται απο το ρήμα reap όπου σημαίνει σκισω, και επειδή σκίζεις αβερτα τα καλσον νομίζω ότι σου παει γάντι!!!

Θα έλεγα κι αλλα, επειδή όμως ότι έχω ξυπνήσει θα περιμένω να σηκωθεί ο ήλιος και θα επανέλθω δημήτριος...

Υ. Γ. Έχει χάσει τη φάση η order και πανηγυρίζει ο άλλος αλλα Freddy Mercury... Να σε δω στο τέλος και αυτής της φάσης αν θα πανηγυριζεις... Αααααα!!! Και παίζεις και στρατο neutral και πανηγυριζεις!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 7:30 am

δηλώσεις για τον αγωνα για το φιλο μου τον Reaper λοιπόν.πολύ καλός αγώνας το ευχαριστηθηκα,καλή μάχη έκανα το καλύτερο μου πιστεύω αλλά στην τελική έχασα.βέβαια πιστεύω όλα τα λεφτά ήταν οι φάτσες του Αντρεα-Σταύρου-Γιάννη-Βασίλη όταν τους είπα ότι οι 8witches που πολεμαγαν στο κτίριο έβγαζαν 40 attacks!!κατά τα αλλά καταφέρατε και ξυπνησατε το θηρίο και έρχομαι να σας κατασπαραξωω(γκουχ γκουχ λία φτιαξε ένα χαμομηλι για τον λαιμό μού).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 9:31 am

...οι 8... γιατί οι άλλοι δύο χαρακτήρες έβγαζαν άλλη μία 20άδα απο μόνοι τους Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 10:08 am

19 βρε Αντρέα μόνο,και η μια ήταν η champion που έβγαλε κάποια στιγμή το max 9 attacks.η άλλη η hag αυτή ναι έβγαλε 10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 10:58 am

Παρ'όλα αυτά τα σκυλιά άντεξαν! 40 greatswords να τρώνε απίστευτο ξύλο και να μένουν ζωντανοί ίσα ίσα για το αποτέλεσμα!

Captain Von karpazinecht προβιβάζεσαι σε general
Priest exeiotheos προβιβάζεσαι σε lector
Μοναδικέ επιζώντα Greatsword tyxeraken anthropaken προβιβάζεσαι σε captain

Το ηρωικό unit μου όμως δεν νομίζω οτι ήταν αυτοί.... ούτε και το stank που είχε πάνω του 2 ύδρες ένα τάγμα με ήρωα και μία hagg να αντέχει τόνους ξύλου για 3 γύρους (αλλά βέβαια και τα d. elves κοπανούσαν μία ώρα έναν σιδερένιο κουβά για να σκοτώσουν τον κακομοίρη που ήταν μέσα. Πρέπει να τους τσάντισε πολύ trollάρωντας απο τα παραθυράκια του stank!)! Οι ήρωες ήταν η δεκάδα handgunners που δέν επέτρεψαν στις witches σου να πέσουν πάνω στο κτήριο με τους greatswords απο τον δεύτερο γύρο. 1 close combat φάση χάθηκε έτσι που θα είχε κάνει τη διαφορά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 11:47 am

εχω βάλει τα μοντέλα μου να αυτομαστιγωνονται γιατί άφησαν 3 ολακερους αυτοκρατορικους να επιζήσουν και να αμφισβητήσουν την τιμή μου.θα επανέλθω δημήτριος και φονικοτερος!!!waaaghh όχι αυτό είναι από αλλού.KHAIN Give me the power to overcome my Enemies and offer you blood and sacrifice!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrBrasidas045

MrBrasidas045


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012

Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Coronation trollinnnn!!!!   Dark Coronation trollinnnn!!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 01, 2012 2:07 pm

Νίκο ... μπλα μπλα μπλα... το αποτέλεσμα είναι που καταγράφετε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Dark Coronation trollinnnn!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Dark Coronation
» The dark coronation aftermath
» The Dark Coronation-starting story
» The dark coronation final battle photos
» Storm of chaos trollinnnn

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Warhammer Cafe!!-
Μετάβαση σε: