BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
griffon elves deadzone
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Καλημέρες και καλησπέρες!

Πήγαινε κάτω 
+3
Boromir
andreasch
Teo
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Teo

Teo


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2014
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθηνα

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 10:09 am

Καλημέρα, τεο εδώ, φίλος του Νίκου και κάποιων παιδιών απο τους πρώτο παρεακι. Με κάποιους γνωρίστηκα χθες στο hall. Ελπίζω να γνωρίσω και τους υπόλοιπους. Έπαιζα παλιότερα wood elves με τα παιδιά, σταμάτησα και μετά απο 2-3 χρόνια αποφάσισα να ξανασχοληθω. Παίζω χρόνια 40k και συνεχίζω μέχρι και σήμερα. Οπότε πέρα απο παιχνίδια wfb θα χαιρόμουν να παίξω και 40k με όποιον επιθυμεί. Αυτά, χάρηκα που επέστρεψα και ελπίζω σε πολλές μαχουλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 10:28 am

Καλώς μας βρήκες και πάλι λοιπόν! Αρκετές νέες φάτσες απο τότε που είχες ασχοληθεί αλλά σίγουρα μας βρίσκεις στην καλύτερη φάση!!!!

Φάντασυ, 40κ, bolt action... ότι θές θα βρείς να παίξεις! 40κ ειδικά χρειαζόμαστε κάποιον που να είναι πιο ενεργός καθώς κάμποσοι έχουμε, αλλά δεν παίζουμε.

Σύντομα θα τα πούμε και απο κοντά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 10:38 am

Γεια σου αγορινα!Καλως μας ξαναρθες!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teo

Teo


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2014
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθηνα

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 10:46 am

Θάνο ευχαριστώ για τις χθεσινές χαιρετούρες! Ανταποδίδω και τα λέμε και απο κοντά! Παιδιά είτε wfb η 40k ειμαι μέσα! Έχω κλείσει θέση να παίξω στο τουρνουά στις 11/5 στο boxes of war για 40k. Γενικά μπορώ να σας βοηθήσω με το 40k να γίνεται πιο ενεργοί, και όσο αφορά το fantasy θα χρειαστεί εγώ μια μικρή βοήθεια γιατι πανε λίγα χρονακια. Πως σας φαίνονται τα καινούργια woodies απο πλευρά design? ποσά άτομα ασχολούνται με το 40k?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 11:03 am

Τα wood elves όπως είχα ξαναπεί σε άλλο πόστ ακόμη και με τα μοντέλα που είχαν σε θέμα εμφάνισης δεν είχαν να ζηλέψουν τίποτα! Με τις καινούριες προσθήκες γίνονταια ακόμη πιο όμορφη σειρά! Το μόνο ίσως που θα ήθελε επανασχεδιασμό θα ήταν ένα πλαστικό wardancers (για να γίνουν πλαστικοί, διαφορετικά τα μοντέλα και τώρα είναι οκ), και σίγουρα επανασχεδιασμός στους treekin.

40k είμαι εγώ ο Βασίλης, Θάνος, Κατσικαδάκος, και 2-3 ακόμη, αλλά όλοι σε λήθαργο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teo

Teo


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2014
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθηνα

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 11:25 am

Ωραία μπορούμε να βρεθούμε στο hall να γνωρίσω όσους δεν ξέρω ήδη και να να ξαναδώ τους παλιότερους και να συζητήσουμε και περί 40k.
Αν φυσικά ενδιαφέρεστε να παίξετε. Όσο για τα treekin ναι ειναι απαίσια sculpts, οι wardancers θα ήθελαν τουλάχιστον να ειναι πλαστικού αλλά οκ.
Θα δούμε, το βιβλίο ελπίζω να ειναι καλό.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Teo στις Τετ Απρ 30, 2014 11:31 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 11:30 am

Αν δεν κανω/κανουμε κατι στις 11/5 θα περασω απο το τουρνουα να δω και τον χωρο αλλα και να δω το παιχνιδι ξανα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 11:35 am

Teo εμεις τα ειπαμε και χθες αλλα καλως ηρθες και παλι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teo

Teo


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2014
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθηνα

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 11:35 am

Boromir έγραψε:
Αν δεν κανω/κανουμε κατι στις 11/5 θα περασω απο το τουρνουα να δω και τον χωρο αλλα και να δω το παιχνιδι ξανα!

 Very Happy δεν έχω ξαναπάει σε αυτό το χώρο, φυσικά και να έρθεις. Θα έχει και διαγωνισμό βαψίματος 40k οπότε θα φέρω κάποια μοντέλα να τα δηλώσω.
Ασχολείσαι και εσύ με το 40k Θάνο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teo

Teo


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2014
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθηνα

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 11:38 am

Ragnar έγραψε:
Teo εμεις τα ειπαμε και χθες αλλα καλως ηρθες και παλι!!
Ναι τα είπαμε! Ήλπιζαν μετά απο τόσο καιρό να έχεις αλλάξει στα ζαριά αλλά ακόμα ίδιος είσαι! Ααααχαχαχ  Very Happy είσαι μορφή ρε Νίκο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 11:39 am

μπα εχω χασει καπως την φορμα μου... Razz Razz Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΤετ Απρ 30, 2014 1:01 pm

Aσχολουμε,δεν θα το ελεγα εκτος και αν εχουμε επιστερψει στα 90'.Αλλα εχω ακομα ενα στρατο και...ποτε δεν ξερεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΠεμ Μάης 01, 2014 2:23 pm

αν και λιγο καθηστερημενα!καλως ξαναρθες!!! cheers 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hellbringer1996

hellbringer1996


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Άνω Λιόσια-Αττική

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΠαρ Μάης 02, 2014 2:12 pm

Welcome Teo!!!Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα οταν διαβασα οτι ασχολεισαι με 40k. Επιτελους ηρθε και καποιος που ασχολειται με 40k.The Emperor has not forsaken us. Our prayers were given heed!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teo

Teo


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2014
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθηνα

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΠαρ Μάης 02, 2014 2:58 pm

Σ ευχαριστώ φίλε μου! Και εγώ χαίρομαι που υπάρχουν και κάποιοι 40k παίχτες. Περιμένω να μου πείτε ενδιαφέρεστε να κανονίσουμε τίποτα. Αν και τώρα που βγήκαν τα καινούργια wood elves θα ασχοληθώ και με το wfb λιγο παραπάνω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf

Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2013

Καλημέρες και καλησπέρες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρες και καλησπέρες!   Καλημέρες και καλησπέρες! I_icon_minitimeΠαρ Μάης 02, 2014 3:26 pm

fantasy still lives... good....good...  Twisted Evil 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλημέρες και καλησπέρες!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλημέρες!
» Κρυες καλημερες!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Η Ταυτοτητα του Clan μας!! :: Πειτε μας για σας!!-
Μετάβαση σε: