BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
deadzone griffon elves
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
Amphibious Assaults I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Amphibious Assaults

Πήγαινε κάτω 
+2
Ragnar
olethros
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 2:19 pm

http://www.warlordgames.com/rules-amphibious-assaults/

Και κάπως έτσι είμαστε έτοιμοι για το mini campaign νομίζω. Αποβάσεις, νυχτερινές μάχες και το λουρί της μάνας.
Άντε ρε Νίκο, γράψε κανά σενάριο, τι κάνεις όλη μέρα στη λαϊκή;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 2:39 pm

Βασικα γυροφερνει στο μυαλο μου να φτιαξουμε μια αναπαρασταση μαχων για τις Αρδεννες(μαζευω εδω και μια εβδομαδα πληροφοριες απο το ιντερνετ και χαρτες).Επειδη δεν εχω εμπειρια ομως σε μινι καμπειν για το μπολτ,προσπαθω να το ψαξω λιγο για να μην βγει καμια βλακεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 3:02 pm

Σώπα μωρέ ... στήσε κάτι μικρό να παίξουμε 4-5 μάχες και μαθαίνοντας και κάνοντας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 3:31 pm

Τώρα μπήκα και εγώ για να το ποστάρω αλλά με πρόλαβες ήδη Τάκη!

Μπορούμε να κάνουμε πλήρες campaign ξεκινόντας απο d-day -1 με βραδινά σενάρια αλεξιπτωτιστές με καταστροφή γεφυρών και διάφορα τέτοια, μετά τα amphibious assault και d-day, μετά την κατάληψη του atlantic wall με τα σενάρια που έχουν βγάλει, και στη συνέχεια μάχες νορμανδία.

Γεμάτη άνοιξη βλέπω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 3:36 pm

αν ειναι να το κανουμε ετσι να ξεκινησω ερευνα για D-Day και μετα και ναξεκινησουμε να το στηνουμε.Απλα να συμφωνησουμε απο που το ξεκιναμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:12 pm

Εγώ λέω να στήσουμε ένα μικρό, σεμνό και ταπεινό για να δουμε πώς τρέχει και μετά να πάμε στα μεγάλα γεγονότα.

Να παραθέσω επίσης μια σκέψη για το πώς φαντάζομαι εγώ τα campaign. Επειδή το Bolt Action παίζει σε επίπεδο διμοιρίας είναι πιστεύω ιδανικό για καμπέιν πάνω σε πραγματικά γεγονότα από την άποψη ότι τα αποτελέσματα μίας διμοιρίας μπορούν να είναι ανεξάρτητα της πραγματικής ιστορίας. Και εξηγώ...

Αν παίζουμε π.χ. σαν σενάριο d-day, οι σύμμαχοι κατέλαβαν τις παραλίες, τέλος. Θα ήταν βλακεία αν το αποτέλεσμα του παιχνιδιού πήγαινε κόντρα στην πραγματική ιστορία. Με το Bolt Action όμως μπορούμε να έχουμε σενάριο όπου η Α διμοιρία αμερικανών που είναι κομμάτι της απόβασης έχει συγκεκριμένη αποστολή να καταλάβει το Β πολυβολείο. Ακόμα και αν αποτύχει, δεν έχει σημασία γιατί μετά μπορεί κάλλιστα να ολοκλήρωσε την αποστολή κάποιος άλλος.

Εν ολίγοις πιστεύω ότι οι αποστολές πρέπει να είναι πολύ συγκεκριμένες και απλά να εντάσσονται στα πλαίσια κάποιων πραγματικών γεγονότων. Ενδεχομένως να είναι προφανή όλα αυτά αλλά είπα να γράψω το μεσημβρινό σεντόνι μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:14 pm

Εγώ νομίζω πως θα ήταν καλύτερα να το πηγαίναμε Δ-ΔΑΥ κ'έτσι γιατί μπορεί να βγεί πιό ολοκληρωμένο και έχουμε στρατούς για να καλύψουμε αυτό το μέτωπο. Αργότερα θα μπορούσαμε να κάνουμε δεύτερο campaign που να είναι απο τη νορμανδία μέχρι το Βερολίνο και φυσικά το αποτέλεσμα του πρώτου campaign θα επηρρεάζει το επόμενο.

Αλήθεια ίσως το μόνο που λείπει αυτή τη στιγμή είναι κανόνες για να μπορούν να γίνονται παιχνίδια skirmish (ακόμη και για το bolt action) οπου μία ομάδα θα προσπαθεί να κάνει σαμποτάζ και διάφορα τέτοια θέλει αρκετή σκέψη για να μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, αλλά φανταστείτε να παίζουμε σενάριο την ανατίναξη της γέφυρας του γοργοποτάμου!

Ντάξ' αν γίνει και αυτό δεν υπάρχει καλύτερο παιχνίδι!!!!!

Προσθέτω και αυτό γιατί πόσταρα μαζί με τον Τάκη. Συμφωνώ για τα γεγονότα οτι δεν θα πρέπει να τα διαστρεβλώνουμε τελείως αλλά θα πρέπει να παίζει κάποιο ρόλο αν χάσεις ή κερδίσεις διαφορετικά δεν έχει κάποιο νόημα... θές να κερδίζεις πάντα ότι και αν γίνει κουφάλα!
Επίσης δεν μου είπες τελικά τι θα κάνουμε αύριο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:25 pm

εμενα με βρισκετε να συμφωνω γενικως σε ολα.Αλλα θα πρεπει πρωτα να αποφασισουμε την χρονικη περιοδο που θα παιξουμε,ποιο μετωπο και ποια φαση του πολεμου.Προσωπικα θα προτιμουσα να παιξουμε λιγες συνδεδεμενες μαχες υπο τη μορφη καποιου campaign.
Υπαρχουν τετοια σημεια στον ΒΠΠ οπως ειναι οι αρδεννες,η Bastogne,Market Garden,Η εισβολή των Συμμάχων στη Σικελία(επιχειρηση χασκι)και αλλες.
Η προτιμηση μου ειναι δυτικο θεατρο πολεμου μιας και εχουμε ελειψη σοβιετικων και ιαπωνικον δυναμεων,και να ξεκινησουμε χρονικα ειτε στην αποβαση της σικελιας η μετα.Ας ειναι εστω το 1 μινι καμπειν ανεξαρτητο χρονικα απο οτιδηποτε παιξουμε ποιο μετα.Συμφωνω για αρχη οτι ισως καλυτερα να παιξουμε πιο σθγκεκριμενες μαχες που να μην επιρεαζουν πχ την ιστορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:32 pm

Θα σου πρότεινα να δεις από εδώ τις επιχειρήσεις που έγιναν το '43
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_military_operations_in_the_West_European_Theater_during_World_War_II_by_year

Να το παίξουμε και καλά σαν προπομπό του d-day. Νομίζω το φθινόπωρο θα βγει το supplement "d-day to berlin" από τη warlord. Δεν ξέρω αν αξίζει να το τρενάρουμε μέχρι τότε με μικρότερα καμπειν. Σκεφτείτε το.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:37 pm

andreasch έγραψε:
Εγώ νομίζω πως θα ήταν καλύτερα να το πηγαίναμε Δ-ΔΑΥ κ'έτσι γιατί μπορεί να βγεί πιό ολοκληρωμένο και έχουμε στρατούς για να καλύψουμε αυτό το μέτωπο. Αργότερα θα μπορούσαμε να κάνουμε δεύτερο campaign που να είναι απο τη νορμανδία μέχρι το Βερολίνο και φυσικά το αποτέλεσμα του πρώτου campaign θα επηρρεάζει το επόμενο.

Αλήθεια ίσως το μόνο που λείπει αυτή τη στιγμή είναι κανόνες για να μπορούν να γίνονται παιχνίδια skirmish (ακόμη και για το bolt action) οπου μία ομάδα θα προσπαθεί να κάνει σαμποτάζ και διάφορα τέτοια θέλει αρκετή σκέψη για να μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, αλλά φανταστείτε να παίζουμε σενάριο την ανατίναξη της γέφυρας του γοργοποτάμου!

Ντάξ' αν γίνει και αυτό δεν υπάρχει καλύτερο παιχνίδι!!!!!

Προσθέτω και αυτό γιατί πόσταρα μαζί με τον Τάκη. Συμφωνώ για τα γεγονότα οτι δεν θα πρέπει να τα διαστρεβλώνουμε τελείως αλλά θα πρέπει να παίζει κάποιο ρόλο αν χάσεις ή κερδίσεις διαφορετικά δεν έχει κάποιο νόημα... θές να κερδίζεις πάντα ότι και αν γίνει κουφάλα!
Επίσης δεν μου είπες τελικά τι θα κάνουμε αύριο???

Ναι ρε να επηρρεάζουν δεν λέω. Απλά αυτό που λέω είναι ότι δεν μπορεί να έχεις σαν Objective της μάχης να ανατινάξεις τη γέφυρα του Γοργοποτάμου που λες και εσύ. Γιατί αν αποτύχεις είναι βλακεία. Μπορείς π.χ. να έχεις σαν objective να εξουδετερώσεις τη φρουρα που ειναι στην ανατολική πλευρά και να βάλεις τα εκρηκτικά από εκείνη την πλευρά. Χαζό παράδειγμα μάλλον αλλά πιάνεις το νόημα. Και αν αποτύχεις δεν σημαίνει ότι δεν ανατινάχτηκε η γέφυρα (που θα ήταν άκυρο) αλλά μπορεί να σου επηρρεάζει κάποια resources για την επόμενη μάχη ή να επέζησαν κάποιοι γερμανοί που θα τους βρεις μετά μπροστά σου και θα σου κάνουν κάποια άλλη μάχη δυσκολότερη κτλ κτλ

Για αύριο υποθέτω ότι ισχύει, προσπάθησα να παρω νωρίτερα τηλ αλλά δεν το σήκωσε ο μάστορας. Εσύ να υπολογίζεις ότι ισχύει, αν αλλάξει κάτι θα σου πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:39 pm

Μέσα σε όλα! Εξάλλου το να βγούν campaign σε ιστορικά φαντάζει δυσκολότερο απο τα φάντασυ που έχουμε συνηθήσει οπότε ένα μικρό κάπως μεμονομένο θα μας βοηθήσει ωστε να οργανώσουμε το επόμενο πιο σωστά. Θα μπορούσε ουσιαστικά να είναι προπομπός ενός campaign. Απο εποχή για mid προς late μας βλέπω επειδή έτσι και αλλιώς δεν έχουμε για νωρίτερα. Επίσης το δυτικό μέτωπο μάλλον είναι μονόδρομος επίσης λόγω έλλειψης άλλων στρατών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartan

Spartan


Αριθμός μηνυμάτων : 389
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:40 pm

Συμφωνώ πως καλό θα ήταν να ξεκινήσουμε ένα μινι campaign και μετά το μεγάλο. Για να μπούμε το μάθουμε καλύτερα έτσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:42 pm

H Σικελια συγκεντρωνει και τους 3 στρατους τους οποιους εχουμε.
Amphibious Assaults Map_Sicily
The Allied land forces were from the American, British and Canadian armies, and were structured as two task forces. The Eastern Task Force (also known as Task Force 545) was led by General Bernard Montgomery and consisted of the British Eighth Army. (which included the 1st Canadian Infantry Division). The Western Task Force (Task Force 343) was commanded by Lieutenant General George S. Patton and consisted of the Seventh United States Army. The two task force commanders reported to Alexander as Commander of the 15th Army Group.[9]


The island was defended by the two corps of Italian 6th Army under General Alfredo Guzzoni, although specially designated Fortress Areas around the main ports (Piazze Militari Marittime), marked as Port Defensive Areas on the map below, were commanded by admirals subordinate to Naval Headquarters and independent of 6th Army.[15] In early July, the total Axis force in Sicily was about 200,000 Italian and 32,000 German troops, and 30,000 Luftwaffe ground staff. The main German formations were the Panzer Division Hermann Göring and the 15th Panzergrenadier Division. The panzer division had 99 tanks in two battalions but was short of infantry (with only three battalions), while the panzergrenadier division had three grenadier infantry regiments and a tank battalion with 60 tanks.[16] About half the Italian troops were formed into four front-line infantry divisions and headquarters troops; the remainder were support troops or in poor quality immobile coastal divisions and brigade

Οι δυναμεις στα πολυ προχειρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:45 pm

Απλά έχε υπόψιν ότι εγώ δεν έχω 8th army. Αν μπορούμε να βρουμε ή να  μοντάρουμε κάποιες καταδρομικές από αλεξιπτωτιστές έχει καλώς. Γιατί να παίζω airborne σαν 8th νομίζω θα είναι βλακεία.

Τι θα γίνει με τον Θοδωρή; θα βάλει την κόκκινη αρκούδα στο παιχνίδι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 4:51 pm

olethros έγραψε:
Απλά έχε υπόψιν ότι εγώ δεν έχω 8th army. Αν μπορούμε να βρουμε ή να  μοντάρουμε κάποιες καταδρομικές από αλεξιπτωτιστές έχει καλώς. Γιατί να παίζω airborne σαν 8th νομίζω θα είναι βλακεία.

Τι θα γίνει με τον Θοδωρή; θα βάλει την κόκκινη αρκούδα στο παιχνίδι;

In addition to the amphibious landings, airborne troops were to be flown in to support both the Western and Eastern Task Forces. To the east, the British 1st Airborne Division commanded by Major General George F. Hopkinson were to seize vital bridges and high ground

αρα δεν εχουμε θεμα.οσο για τον τεο δεν ξερω προφανως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 5:12 pm

Πως το εχω εγω στο μυαλο μου.Τα σεναρια ειναι ενδεικτικα και δεν αντιπροσωπευουν τα ηδη υπαρχοντα του βιβλιου.



Amphibious Assaults 1979625_10202952612803586_1210003805_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 5:15 pm

Για αρχή νομίζω οτι είναι καλό. Αν και νομίζω πως και τα επόμενα πάνω σε αυτό το στύλ θα πρέπει να κινηθούν ίσως με περισσότερες επιλογές μαχών (διαφορετικά σενάρια) που θα το επιλέγει ο νικητής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 5:22 pm

Σεναρια μπορουμε να βγαλουμε ειτε και μονοι μας ειτε να τα τροποποιησουμε παντως.Ας συμφωνησουμε σε ποιο θερετρο θελουμε να το τρεξουμε,να πιουμε ενα καφε καποια στιγμη ολοι μαζι, να φερω τα κηταπια για να το στησουμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THANQUOL

THANQUOL


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2013
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 27, 2014 9:41 am

olethros έγραψε:
Τι θα γίνει με τον Θοδωρή; θα βάλει την κόκκινη αρκούδα στο παιχνίδι;

Θα την βάλει...αλλά περίμενα έναυσμα για συσσωρευμένη παραγγελία για να αποφύγουμε όλοι μεταφορικά ή να πετύχουμε καμία έκπτωση.Αν δεν υπάρχει τέτοια προοπτική ακόμα και φτιάχνετε τα ήδη υπάρχοντα σας θα περιμένω...έστω και 1 € λιγότερο θα με διευκόλυνε...ειδικά αυτή την περίοδο.
Αν υπάρχει κάτι ήδη που φτιάχνεται για 3 στρατούς οπότε λογικά βγαίνω κ εκτός χρόνου...no prob...θα τραβάω κανα ζάρι!  Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartan

Spartan


Αριθμός μηνυμάτων : 389
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 27, 2014 10:54 am

Θα πάρει κι ο Νίκος Ρώσους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickthegreek

nickthegreek


Αριθμός μηνυμάτων : 374
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2012
Τόπος : Middle Earth

Amphibious Assaults Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Amphibious Assaults   Amphibious Assaults I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 27, 2014 9:30 pm

yes it is....Stalin is coming
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Amphibious Assaults
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Wargames :: Bolt Action-
Μετάβαση σε: