BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
griffon elves deadzone
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+2
olethros
Ragnar
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2012 4:26 pm

Ειμαστε στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσουμε οτι κατα 99.9% πλεον ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΧΩΡΟ!!!!!!!!!!!FUCKING HEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!! cheers
αναμεινατε για νεοτερα συνδεδεμενοι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2012 6:55 pm

Από συζήτηση με τον Γιάννη κατάλαβα ότι πρόκειται για καλή περίπτωση και ότι υπάρχει ένας σχετικός ενθουσιασμός. Μην ξεχνάμε όμως ότι εκκρεμεί και μια συζήτηση για το θέμα οπότε θα ήμουνα πιο επιφυλακτικός με το ποσοστό.

Σόρυ αλλά κάποιος πρέπει να κάνει τον σπαστικό. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2012 7:10 pm

Εχουμε φαει ηδη μια στην μαπα με τον καυστηρα.Οτι εχουμε κοιταξει εχουμε φαει η ακυρα η δεν κανουν.Εχουμε αναβαλει 1 φορα το τουρνουα και ηδη τοψιλοεχουμε βαλει σε παγο.Τρωμε ακυρα για να παμε να παιξουμε.Ε,ας μας κατσει και σε εμας μια φορα ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!Ειναι 10 κλασεις καλυτερο απο αυτο που ειχαμε δει μαζι.μεχρις στιγμης ολα θετικα φαινονται.Τωρα τι να σου πω,αν στραβωσει και αυτο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sonbad

sonbad


Αριθμός μηνυμάτων : 294
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2012 7:48 pm

νομιζω πως Τακης αναφερεται και θα συμφωνησω μαζι του στο οτι πριν πουμε οτι το βρηκαμε τον χωρο και το κλεισαμε (εγω προσωπικα πιστευω πως ο χωρος ειναι ιδανικος τετραγωνικα,περιοχη,νοικαρης) να μιλησουμε μεταξη μας για τις λεπτομερειες οπως: υποχρεωσεις, δικαιωματα, καθαριοτητα πληρωμες και αλλα. επειδη την παρασκευη θα περασουμε απο κει για να πουμε οτι ειμαστε οκ καλο θα ηταν αν γινεται να βρισκομασταν αυριο καπου για 1 καφε για να πουμε ποιοι ειναι συμφωνει με αυτη την κινηση και να συζητησουμε για τον τροπο διαχειρησης του χωρου, γιατι μπορει να βρηκαμε χωρο αλλα απο τον τροπο που θα το διαχειριστουμε εξαρταται αν 8α παραμεινει. πιστευω κατα τις 7-8 καπου..... οπου βολευει τους περισσοτερους θα ηταν καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2012 8:10 pm

chaosclown έγραψε:
νομιζω πως Τακης αναφερεται και θα συμφωνησω μαζι του στο οτι πριν πουμε οτι το βρηκαμε τον χωρο και το κλεισαμε (εγω προσωπικα πιστευω πως ο χωρος ειναι ιδανικος τετραγωνικα,περιοχη,νοικαρης) να μιλησουμε μεταξη μας για τις λεπτομερειες οπως: υποχρεωσεις, δικαιωματα, καθαριοτητα πληρωμες και αλλα. επειδη την παρασκευη θα περασουμε απο κει για να πουμε οτι ειμαστε οκ καλο θα ηταν αν γινεται να βρισκομασταν αυριο καπου για 1 καφε για να πουμε ποιοι ειναι συμφωνει με αυτη την κινηση και να συζητησουμε για τον τροπο διαχειρησης του χωρου, γιατι μπορει να βρηκαμε χωρο αλλα απο τον τροπο που θα το διαχειριστουμε εξαρταται αν 8α παραμεινει. πιστευω κατα τις 7-8 καπου..... οπου βολευει τους περισσοτερους θα ηταν καλα.

επειδη εχω μιλησει με τον καθενα σας και προσωπικα αλλα και με αλλους να ειναι παρον.Ολοι συμφωνειτε σε ενα πραγμα,και αυτο ειναι να μπουνε καποιοι κανονες.Για να μπουνε ομως καποιοι κανονες,θα πρεπει να υπαρχει ο χωρος για να μπουν σε ισχυ.θελω να πιστευω οτι με οσους εχω μιλησει δεν ανευθυνοι.
Συμφωνω λοιπον αυριο να πιουμε καφε και να τα συζητησουμε.Προτεινω λοιπον 8μμ για καφε.Θελετε Αερικο,θελετε Οτι πρεπει,οπου σας αρεσει.Αναμενω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2012 9:27 pm

Εγώ αύριο δεν θα μπορέσω να είμαι! Θεωρήστε όμως οτι είμαι μέσα σε ότι και αν πείτε. Έχω μιλησει με το Νίκο και πάνω κάτω γνωρίζω τι παίζει. Για τους κανόνες είμαι ένας απο αυτούς που το είχαν θήξει το θέμα οπότε με βρίσκουν παραπάνω απο σύμφωνο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 18, 2012 12:09 am

κανονιστε για καφε καπου σιγουρα και να μου το πειτε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 18, 2012 4:55 am

πειτε μερος να ερθω και εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 18, 2012 8:13 am

Σήμερα 8 μμ στο αερικο καφές για να συζητήσουμε για το χώρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 18, 2012 3:25 pm

ok i will be there!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 18, 2012 4:32 pm

Μαζευτικαμε σχεδον ολοι.Οσοι δεν ερθουν θα ενημερωθουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 20, 2012 10:21 pm

ο χωρος εχει κλεισει τελικα.Ηδη εχουμε ξεκινησει την διαμορφωση.Προσωπικα ενα ευχαριστω στα παιδια που εχουν παρει μερος ενεργα σε αυτην την προσπαθεια η οποια ευελπιστω να εχει τα καλυτερα αποτελεσματα.Οι περισσοτεροι εχετε ενημερωθει για καποια θεματα οσον αφορα τον χωρο και την χρησιμοποιηση του.οταν με το καλο διαμορφωθει πιστευω οτι και με την συμφωνη γνωμη και των υπολοιπων να ανεβασουμε καποιες φωτο για να παρετε μια ιδεα.Και ενα ευχαριστω ιδιαιτερος τον Olethro,που εδινε ο ενας στον αλλο κουραγιο, γιατι μονο αυτος ξερει τι τραβηξαμε απο τον "μαστορα" σημερα,και τι ακουσαμε!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 21, 2012 11:11 pm

αν ειναι να παει κανεις αυριο πειτε το μου να ερθω να βοηθησω(για απογευμα μιλαω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΔευ Οκτ 22, 2012 9:40 am

pinky έγραψε:
αν ειναι να παει κανεις αυριο πειτε το μου να ερθω να βοηθησω(για απογευμα μιλαω)

το πρωι θα παμε με τον Σταυρο,μπορει να ερθει και ο Γιαννης πιο μετα.Για το απογευμα κατα μεγαλη πιθανοτητα θα ξαναπαω μαλλον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!   Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeΔευ Οκτ 22, 2012 9:49 am

Απόγευμα μπορώ και εγώ για να πάμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο χωρος των BeardedHammers!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» BeardedHammers Μπλουζες
» Beardedhammers Banner
» BeardedHammers Banner
» Μπλουζες Beardedhammers
» Beardedhammers goes to rockwood!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Warhammer Cafe!!-
Μετάβαση σε: