BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
deadzone griffon elves
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 VOTING 1st Beardedhammers painting competition

Πήγαινε κάτω 
+13
tanto
Viper1984
awalexandros
Kalhas
mat_atalion20
Red Duke
Erlina
Ragnar
pinky
mournbringer
Reaper
MrBrasidas045
andreasch
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Viper1984




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βαθμοι!   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 11, 2012 10:59 pm

awalexandros (3) μικρές ατέλειες αλλά καλή προσπάθεια
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mrbrasidas (1) καθόλου ενδιαφέρον οπτικά. τα όπλα πολύ πετυχημένα!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pinky (3) όμορφο αποτέλεσμα αλλά οι μακρινές φωτογραφίες μπορεί να καλύπτουν ατέλειες
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
chaosclown (1) πολύ ευκολότερο από των υπολοίπων. αρκετά καλά χρώματα...εστω και δύο!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
reaper (3) πολύ καλό. χάνει μόνο από τη λεπτομέρεια που παραλήφθηκε στα πρόσωπα!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
erlina (5) όπως είπα και στον reaper πολύ καλή προσπάθεια... αφού έχουν και στόματα.....δεν υπάρχει άλλος βαθμός!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mournbringer (3) πολύ κακή ποιότητα φωτογραφίας. ότι και στον pinky
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 1:22 pm

Μία μέρα πρίν το τέλος της ψηφοφορίας λέω να πώ και εγώ τη γνώμη μου. Σαν διοργανωτής να σας πώ οτι ήδη έχω αποφασίσει τον νικητή και Χ Ε Σ Τ Η Κ Α για τις γνώμες των υπολοίπων! τις ακυρώνω όλες!!! lol!
Ας περάσουμε όμως στο ζουμί και της υπόθεσης και ας τρολάρουμε τους επίδοξους Πικάσσο!

Αρχικά να πώ οτι όλοι σχεδόν είστε νέοι στο κουρμπέτι οπότε θα είμαι καλός μαζί σας! Twisted Evil
Για όλους μπορώ να πώ άπειρα πράγματα και ιδέες για να βελτιωθούν και να έχουν πολύ καλύτερα αποτελέσματα στο μέλλον! Γενικά το βάψιμο θέλει να του αφιερώσεις χρόνο και υπομονή!
ΙΙ) οι φώτο σας αδικούν τους περισσότερους! Τουτόριαλ φωτογράφισης μινιατούρας οποσδήποτε στο heavy metal section και σύντομα!
ΙΙΙ) κανέις δεν έκανε τον κόπο να καθαρίσει τα mould lines (τις γραμμές των καλουπιών)! Ναι είναι βαρετή διαδικασία και κάτι που ούτε εγώ το κάνω συχνά! Αυτό όμως δεν συμαίνει οτι είναι σωστό! Το αποτέλεσμα μπορεί να δείξει πολύ καλύτερο με σωστή προεργασία! Επίσης οι βάσεις είναι αρκετά πρόχειρες σε όλους! Ο ρίπερ έκανε μία παραπάνω προσπάθεια βάζοντας και φελλό αλλά την άφησε στη μέση! Ο μόνος για τον οποίο δεν μπορώ να πώ είναι ο Παναγιώτης ο οποίος πήρε τον εναλλακτικό (και πιό ακριβό) δρόμο της έτοιμης ριτινένιας βάσης. Β Α Φ Τ Ε Τ Ι Σ Β Α Σ Ε Ι Σ ! ! ! ¨Ενα απλό χαλίκι δεν την κάνει βάση. Θέλει και το βάψιμο για να δείξει αυτό που υποτίθεται οτι είναι!

Το καλύτερο για το τέλος και τα σχόλιά μου για τη κάθε συμμετοχή!

Αλέξανδρος
Το συνολικό αποτέλεσμα είναι αρμονικό και τα χρώματα δένουν μεταξύ τους! Παρ'όλα αυτά δείχνει δουλειά που έχει γίνει πολύ βιαστικά! Απο απόσταση τραπεζιού (οπου απο εκεί συνήθως βλέπουμε τις φιγούρες) θα δείχνει οκ, αλλά μεμονομένα κάποιος θα μπορέσει να εντοπίσει πάρα πολλές ατέλειες! Επίσης το μελάνι και τα washes δεν σημαίνει αυτόματα οτι κάνει highlight το μοντέλο, θέλει και το πινελάκι του μετά!!! Shocked Οι ιππότες σου παρόλα αυτά δέιχνουν καλύτεροι απο τους βρομιάρηδες. Οι βάσεις σου πολύ πρόχειρες. χωρικούς! 3

Αλέξανδρος 2
Τους έχω δεί και απο κοντά και καθόλη τη διάρκεια που τους έβαφες! Αν άκουγες και καμιά συμβουλή θα είχες πετύχει πολύ καλύτερο αποτέλεσμα!!! Τα σπαθιά όντως έχουν πετύχει!(thank the master for this) το ίδιο εφέ θα μπορούσες να το βγάλεις και στο σώμα με τρομακτικά καλύτερο αποτέλεσμα! Τώρα για τη βάση κανείς δεν κατάλαβε τι ήθελε να κάνει??? Μα πόσο πίσω είστε??? Δεν έχετε ακούσει για το δαίμονα της ντίσκο???? 3


Βασίλης
Το βάψιμο είναι αρμονικό, έχει και τα highlight του και γενικότερα δείχνει να έχει γίνει πιό προσεγμένη δουλειά! Η δεύτερη καλύτερη θα έλεγα σε σύνολο! Σχόλια για λεπτομέρειες υπαρχουν αλλά είναι περισσότερο τεχνικές οπότε δεν θα μπω εκεί! Οι βάσεις είναι και αυτές πρόχειρες, Αλλά με πινελιές 2 υλικών! 5

Γιάννης
Αν κάναμε διαγωνισμό convertion τότε δεν θα ήταν καν διαγωνισμός! Θα ερχόμουν κατευθείαν και θα σου έλεγα φέρε μου ποιο λόρδο θές να στον βάψω! Εϊσαι ο νικιτής! Εδώ όμως είναι διαγωνισμός βαψίματος οπότε το convertion είναι φιλότιμη προσπάθεια να πάρεις το κατιτίς παραπάνω αλλά όχι απο μένα! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Σαν βάψιμο παρόλο που είναι αν όχι το πρώτο σου απο τα πρώτα σου είναι καλύτερο απο άλλα! Το οτι ακολουθείς πρακτικές και τεχνικές σωστά δείχνει οτι μπορείς να γίνεις τόσο καλός όσο είσαι και στο convertion. Για εμένα στο έχω πεί οτι κακώς δεν το εξασκείς περισσότερο! Στα μοντελάκια αυτά τώρα έχεις τις σωστές τονικότητες και ξεχωρίζει ένα βασικό highlight. Θα μπορούσαν να γίνουν πολύ καλύτερα αλλά είσαι ακόμη στην αρχή. Οι βάσεις σου πολύ καλές (οι καλύτερες) αλλά όπως είπα! ΒΑΨΙΜΟ!!! 3.

Γιώργος - Μαργαρίτα
Για εσένα Γιώργο δεν ξέρω αν πρέπει να ψηφίσω ή να σε κράξω! Δεν φτάνει που τόσο καιρό μας κάνεις ερωτήσεις... δεν φτάνει που στην τελική ενώ έχεις πάρει 13124865161543 απαντήσεις για αυτά που ρωτάς και τα έχεις δεί και ζωντανά σε αρκετές περιπτώσεις να εφαρμώζονται... δεν φτάνει που χώνεις μία κοπέλα να κάνει τις βρωμοδουλειές σου... τις κάνει και καλύτερα!!!!!!
Μαργαρίτα για εσένα εύγε και να ξαναδούμε δουλειές σου! Αξιόλογη προσπάθεια για αρχή! Να σου συστήσω μόνο την Νατάλια απο τη Ρωσία... Τα σπαθιά και τα αγαλματάκια τριγύρω της δεν είναι για ντεκόρ... είναι βραβεία που έχει κερδίσει παγκόσμιας εμβέλειας!
3

Παναγιώτης
Για εμένα έχεις κάνει την καλύτερη δουλειά απο όλους τους διαγωνιζόμενους Παναγιώτη! Βέβαια με τον μέντορα που έχεις στο βάψιμο δεν θα μπορούσες να ακολουθήσεις λάθος δρόμο! Σαν αποτέλεσμα είναι πολύ καλό και θεματικό! Οι φιγούρες έχουν καλά χρώματα και τα highlights είναι πετυχημένα! Χώρος για βελτίωση υπάρχει πάντα, αλλά ας αφήσουμε και κάτι για το μέλλον! 5

Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν κυριακή πρωί!

ΥΓ
Στον δεύτερο διαγωνισμό θα πέσει κράξιμο!!!!!! lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την andreasch στις Σαβ Οκτ 13, 2012 5:48 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 2:05 pm

Λοιπόν να παραθεσω κ γω την άποψη μου...

1)awalexandros: ---3 Κάτι δεν μου πάει καλά με τα χρώματα... οι φωτό σε αδικούν...
2)Mrbrasidas: ---3 Αρκετά καλή προσπάθεια
3)Pinky: ---5 Απο την στιγμή που έχεις αφήσει τισ νερομπογιές δεν έχω λόγια!!!
4)chaosclown: ---5 Αν και conversion δενν έχω να πώ και πολλά... Είναι πολύ καλά τα μοντέλα σου...
5)reaper: ---5 Καλή λεπτομέρια...
6)erlina: ---5 Σίγουρα πρωτάρα???
7)mournbringer: ---3 Αρκετά καλή δουλειά... κάποισς σου το εχει μάθει καλά το άθλημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
archaon

archaon


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 1:38 am

Είστε όλοι άχρηστοι και προσβάλετε την αισθητική μου!!!!σας παρακαλώ μην βάψετε ξανά!!!!!! Πλάκα κάνω φυσικά ,μπορείτε να βάφετε όποτε θέλετε ….αρκεί να μην μας τα δείχνετε….!!!!!!!!!!!!
Τώρα λίγη σοβαρότητα ,λιπών …έχουμε και λέμε …είναι όλες χάλια!
Και τώρα στα σοβαρά ,αλήθεια ρε ….θα μιλήσω σοβαρά! Συγχαρητήρια σε όλους όσους πήραν μέρος και στον ragnar που τόσο οριακά δεν πρόλαβε …κρίμα ρε παιδί μου….!
Στο ψητό λιπών!
1)Awalexandros : 3 ποντους
Το βάψιμο που έχεις κάνει είναι μια χαρά για παίξεις , να σημειωθεί πώς ο αλεξ είναι εργοστάσιο ….εχει βάψει πολύ πράγμα σε λιγο χρονο δεν είναι μονο αυτά τα 2 τάγματα!!!!!! Θα ήθελα μόνο περισσότερα παιχνίδια με τους φωτισμούς, ίσως λιγο παραπάνω γουος. Μην το λυπάστε , για αυτό λέγετε γουος… λούστε τα μοντέλα σας με αυτό…είναι ο ευκολότερος τρόπος να κάνετε σκιές στα μοντέλα σας φυσικά θα συμφωνήσω ότι χρειάζεται και πινέλο …αλλα για κατι εύκολο και γρήγορο κάνει και ένα απλο γουος!
2) Mrbrasidas : 3 ποντουσ
Σε έχω δει να τις βάφεις και ξέρω τι κόπο έχεις κάνει και πόσα φωτίσματα έχεις κάνει με διαφορετικά χρώματα αλλά δεν φαίνονται !!! Είναι κρίμα γιατί πραγματικά έχεις παιδευτεί…. Το μόνο που έχω να πω λιπών είναι να επιλέγεις για τα φωτίσματα χρώματα με μεγαλύτερη τονική διαφορά μεταξύ τους !δεν κατάλαβα τη ήθελες να κάνεις στη βάση…..!
3) pinky : 3 ποντους
Άλλαξες ρε μπιλαρα χρώματα και άλλαξαν τα μοντέλα σου!!!!! Πολύ καλή δουλια και στο τατου και στο ορκ αλλα……..κανε ρε παιδι μου μια φορά και ένα ντραι μπρας….αφου παιδεύεσαι και βγαίνουν γαματοι….δεν είναι τιποτα…. πήγαινε το βάψιμο σου ένα τακ παρα περα,αφου το εχεις!
4) chaosclown : 5 ποντοι
Ότι ειπα στον μπιλαρα παρα πανω ισχύουν και σε σενα! Με ένα ντραι μπρας θα έδειχναν περισσότερο ,όχι κατι έντονο και φετινό ….ισα ισα να δείξουν μερικές γωνίες(το κονβερσιον δεν θα το σχολιάσω ….τα σπαει οπος παντα) να σημειωθεί πώς δεν εχει βάψει ξανα…είναι από τα πρώτα μοντέλα που βάφει για αυτό πήρε παρα πάνω ποντους από τον πινκυ.
5) reaper: 3 ποντοι
Ο Αντρέας με κάλυψε bsb μου. Θα συμπληρώσω μονο ότι λογο ογκου τα ογκρ θελουν πιο εντονα φωτίσματα γιατι διαφορετικά φαίνονται φλατ . επίσης έχεις τέτοια επιφάνια να παίξεις σε σώμα και παντελόνι που πρέπει να το εκμεταλλευτείς …. Κανε ένα σχέδιο ,ένα ταττοο …! Κατά τα άλλα πολύ καλή δουλια και όπως έχω πει δεν θέλει και πολύ παίδεμα το βάψιμο ,να παίξεις θέλεις δεν πας για γκολντεν ντιμον ,στο τραπέζι θα φαίνονται γαματοι!
6) erlina: 5 ποντοι
Πολύ καλό ξεκίνημα , μπράβο σου…τα σχόλια μου ειναι ακριβός όπως και στον reaper.οι παρα πανω ποντοι είναι για αυτό που ειπε ο αντρεας στον reaper.
7) mournbringer: 5 ποντοι
Πολύ καλή δουλια από επίσης ένα αρχάριο στο βάψιμο μου άρεσαν πολυ οι σκιάσεις σου.αν έκανες και τα κέρατα σαν του τσαμπιον…..!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
awalexandros

awalexandros


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : athina

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 9:05 am

συγνώμη νόμιζα πως βαθμολογουμε με άριστα το 10

1)Hulk--3έχει πολλά pixel η φωτογραφική και έβγαλε τα πάντα

2)MrBrasidas--4

3)Pinky--4

4)Chaosclown--3

5)Reaper--4

6)Erlina--3

7)Mournbringer--5

αυτά Smile

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 3:29 pm

andreasch μάλλον ξεχασες να βαθμολογήσεις δύο άτομα!!!!!!!!!!


awalexandros Δεύτερη βαθμολογία και.............. ΠΑΛΙ ΛΑΘΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!
Θα προλάβεις τρίτη??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kikh




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βαθμολογία   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 4:26 pm

awalexandros 1 πολύ παιδικό αποτέλεσμα-κακή επιλογή χρωμάτων

Mrbrasidas 3 λίγο μονότονο αποτέλεσμα αλλά ίσως φταίει το θέμα

pinky 3 καλή δουλεια αλλά χάνει στις λεπτομέρειες

chaosclown 1 πολύ άχρωμο . Θα μπορούσες να προσθέσεις λεπτομέρειες...

reaper 5 πολύ ωραία δουλειά! ωραίες σκιές και χρώματα!!!

erlina 5 τα ίδια με του reaper.. ίσως άξιζε παραπάνω αν σκεφτείς ότι είναι η πρώτη σου φορά!

mournbringer 3 καλή προσπάθεια άλλα οι φωτογραφίες την καταστρέφουν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 4:44 pm

Volker έγραψε:
andreasch μάλλον ξεχασες να βαθμολογήσεις δύο άτομα!!!!!!!!!!


awalexandros Δεύτερη βαθμολογία και.............. ΠΑΛΙ ΛΑΘΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!
Θα προλάβεις τρίτη??????

Shocked
Δεν βλέπω κάτι λάθος! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 5:43 pm

Οι απόψεις μου με αγάπη, τρυφερότητα και προδέρμ. Και αν σας ενοχλήσει κάτι από αυτά που θα πω να θυμάστε... αυτός που έβαψε κάτι είναι πάντα καλύτερος από αυτόν που δεν έβαψε τίποτα Embarassed

1: Ολοκληρωμένη δουλειά μεν αλλά δεν βλέπω ούτε ένα wash (έτσι για το γαμώτο). Το βασικό πρόβλημα όμως είναι ότι βλέπω αρκετές στραβοπινελιές. Οπότε για την επόμενη φορά θα πρότεινα λίγο περισσότερη επιμονή στις γραμμές και washes ειδικά στα υφάσματα. Βαθμός 1.

2: Τα ίδια με το 1. Βαθμός 1.

3: Ρε φίλε ελπίζω να φταίει το φλας γιατί αν και από κοντά είναι όπως φαίνονται στις φωτό, ετοιμάσου για 2ο γύρο με τσιχλόφουσκες. Οι βάσεις δεν μου πολύ-αρέσουν, αφού μπήκες στη διαδικασία έπρεπε να βάλεις κανά φελλό αντί να ζωγραφίσεις απλά το "βράχο". Τα σπαθιά φαίνονται δυσανάλογα ωραία σε σχέση με το υπόλοιπο αποτέλεσμα. Από τις φωτό δεν μπορώ να καταλάβω αν υπάρχει κάποια σκίαση στα σώματα, αν όχι να καείς στο πυρ το εξώτερον. Βαθμός 3.

4: Ε εντάξει τώρα, άμα είναι να βάφουμε μισές μινιατούρες δεν παίζω. Α ρε μπαμπέσα κρίση. Πολύ ωραίο unit... συνοχή, αρμονία, φινέτσα. Θα ήθελα περισσότερες δαβαθμίσεις σε κάποια σημεία όπως το δέρμα. Ένα βασικό πρόβλημα με το δέρμα είναι ότι τα πρόσωπα φαίνονται λες και είναι μπρούτζινα, φαίνονται ίδια με τις ασπίδες πχ. δεν ξέρω αν είναι επίτηδες έτσι ή αν φταίει η φωτό. Συνολικά πάντως πολύ ωραίο αποτέλεσμα με ωραίες λεπτομέρειες (tattoo, dead orc). Βαθμός 5.

5: Ωραίο conversion, ωραία χρώματα, ωραίο βάψιμο. Επειδή τις έχω δει από κοντά ξέρω ότι το δέρμα έχει λίγη λεπτομέρεια που χάνεται στη φωτό. Τα μεταλλικά μέρη θέλουν δουλειά γιατί δείχνουν πολύ flat. Δυστυχώς το μόνο που έχω να προτείνω είναι πιο έντονο wash και μετά highlight με το πινελάκι τσούκου τσούκου. Επίσης στην φωτό δεν φαίνεται καλά ότι κάποια μεταλλικά είναι ασημένια και κάποια μπρούτζινα που κάνουν ωραία αντίθεση. Οι βάσεις μου αρέσουν επίσης πολύ αλλά πιστεύω ότι το χώμα θα έπρεπε να καλύπτει όλο το πλαστικό και να μην αφήνει κενά γιατί χτυπάει αρκετά άσχημα. Βαθμός 5.

6: Ωραία χρώματα και ωραίο βάψιμο. Στην φωτό φαίνεται σαν να μην έχεις βάλει καν wash, την επόμενη φορά οπωσδήποτε wash λοιπόν ή περισσότερο αν έχεις ήδη βάλει. Ειδικά τα μεταλλικά μέρη φαίνονται πάρα πολύ flat. Επίσης την επόμενη φορά θα βάψεις οπωσδήποτε τα δόντια και τις ρόγες (ε ναι το είπα!!! και τις ρόγες!!!), μην βαριέσαι. Πολύ ωραίες βάσεις, εγώ θα έκανα μόνο λίγο πιο σκούρο το χρώμα του χώματος για να μην ταιριάζει τόσο με τα καφέ μέρη που έχουν οι μινιατούρες. Βαθμός 3.

7: Τα ίδια με το 6. Βαθμός 3.

8: Τα κακό με τις ψηφιακές φωτογραφικές είναι ότι πλέον δεν καίγεται το φιλμ με τέτοιες φωτογραφίες. Είσαι τραγικός και προσβάλεις το άθλημα. Παρ'όλα αυτά το βάψιμο φαίνεται πολύ καλό. Βλέπω λεπτομέρειες σε κέρατα και γλώσσες, βλέπω highlight στο σώμα, ωραία σπαθιά οπότε τι να πω ... την επόμενη φορά θα βαθμολογήσω και τη φωτογραφία όμως Smile Βαθμός 5.

Κοινή παρατήρηση: Ρε καθαρίζετε/στοκάρετε τα μοντέλα σας, μην βαριέστε, δεν είναι τόοοσο δύσκολο πια και κάνει μεγάλη διαφορά. Άλλο να βλέπεις μία ενιαία μινιατούρα και άλλο κολλημένα κομμάτια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 5:54 pm

πες τα ρε Τακη οι ρωγες γιατι δεν ειναι βαμενες.....στηνπυρα στην πυρα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 8:07 pm

Το γράφω εδώ μιας και είναι άμεσα εμπλεκόμενο θέμα με τον διαγωνισμό. Το θέμα που είχε δημιουργηθεί λύθηκε και ελπίζω να μην υπάρξει καμία παρεξήγηση απο κανέναν. Τα παιδιά προφανώς δεν είχαν καταλάβει την φύση του διαγωνισμού και το πώς το είχαμε θέσει εμείς ώς "διαγωνισμό". Η Μαργαρίτα απο την πλευρά της προτίθεται και θα ασχοληθεί με το πολεμοσφύρι. Τώρα για το διαγωνισμό για να υπάρξει ισορροπία θα ακυρωθούν οι ψήφοι των viper1984, volker, kiki.

Αυτά και πάμε αύριο για τα αποτελέσματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 10:19 pm

Φυσικά μετά από αυτό, εγώ τουλάχιστον, θα ήθελα να διαγράψεις το λογαριασμό μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erlina

Erlina


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 07/10/2012

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 10:54 pm

Εφόσον αναφέρθηκε το ονομα μου ας μιλήσω και εγώ χωρίς να τα λέμε με μεσολαβητες...
δεν ηξερα οτι ο "διαγωνισμός" ειναι για πλακα... επίσης αυτα τα τρια ατομα που ψηφισαν το εκαναν με βαση την δική τους αισθητικη.. εγω απλα τους ενημερωσα οτι ελαβα μέρος! μαλλον επρεπε να το κρατησω μυστικο! δεν ειδα να δημιουργειται θεμα οταν γραφτηκε σαν αιτιολογηση βαθμολογιας "5 γιατι ειναι ο DM μου".. τουλαχιστον αυτοι που ψηφισαν αιτιολογησαν τον βαθμο που εβαλαν.. τα 2 απο τα 3 ατομα που ψηφισαν και ακυρωνονται ασχολουνται πολλα περισσοτερα χρονια απο μενα με rpg.. το θεμα,τουλαχιστον για μενα, δεν ειναι μονο ποιοσ ασχολειται με το παιχνιδι..αλλα εχει και καλλιτεχνικη πλευρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 13, 2012 11:20 pm

Volker έγραψε:
Φυσικά μετά από αυτό, εγώ τουλάχιστον, θα ήθελα να διαγράψεις το λογαριασμό μου...

Your wish will be done.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 14, 2012 12:12 am

Erlina έγραψε:
Εφόσον αναφέρθηκε το ονομα μου ας μιλήσω και εγώ χωρίς να τα λέμε με μεσολαβητες...
δεν ηξερα οτι ο "διαγωνισμός" ειναι για πλακα... επίσης αυτα τα τρια ατομα που ψηφισαν το εκαναν με βαση την δική τους αισθητικη.. εγω απλα τους ενημερωσα οτι ελαβα μέρος! μαλλον επρεπε να το κρατησω μυστικο! δεν ειδα να δημιουργειται θεμα οταν γραφτηκε σαν αιτιολογηση βαθμολογιας "5 γιατι ειναι ο DM μου".. τουλαχιστον αυτοι που ψηφισαν αιτιολογησαν τον βαθμο που εβαλαν.. τα 2 απο τα 3 ατομα που ψηφισαν και ακυρωνονται ασχολουνται πολλα περισσοτερα χρονια απο μενα με rpg.. το θεμα,τουλαχιστον για μενα, δεν ειναι μονο ποιοσ ασχολειται με το παιχνιδι..αλλα εχει και καλλιτεχνικη πλευρα..

Μαργαρίτα δεν έχουμε γνωριστεί, και κρίμα που έγινε με άσχημο τρόπο. Αρχικα να σου πώ οτι το βάψιμο ξεκίνησε γιατί κανείς δεν καθόταν να βάψει τα μοντέλα του οπότε βρήκαμε αυτή τη λέξη "διαγωνισμός" για να κάτσουμε και να βάψουμε επιτέλους όσοι ήθελαν απο κάτι. Τώρα για το θέμα βραβείο και όλα αυτά ήταν καθαρά δική μου πρωτοβουλία και το έκανα ξεκάθαρα για να δώσω κίνητρο σε 1-2 ακόμη να βάψουν γιατί αλλιώς δεν θα το έκαναν. Οπότε κακή πληροφόρηση ή υπέρμετρος ζήλος ξέφυγε απο τα όρια που θέσαμε εμείς για αυτό το διαγωνισμό. Στους κανόνες του διαγωνισμού δεν χρειάστηκε να γράψω μην το ξεφτιλήσουμε για να δούμε ποιός είναι ο καλύτερος (γιατί έτσι και αλλιώς αυτό το κάνουμε στα τραπέζια πάντα με το χιούμορ που ακόμη δεν μπορείς να καταλάβεις επειδή δεν μας γνωρίζεις).

Χωρίς να γνωρίζεις τη σχέση του ενός με τον DM του (ζευγαράκι και ταιριαστό μάλιστα flower ), χωρίς να γνωρίζεις και όλους τους υπόλοιπους και το χιούμορ μεταξύ τους και το πώς εκφράζονται, δεν νομίζω οτι μπορείς να κρίνεις αν η αιτιολογία του είναι σωστή η όχι. Ακριβώς με τα λόγια σου μπορούν να σου απαντήσουν και οι υπόλοιποι για τις ψηφοφορίες των ακυρωθέν ατόμων. Εξάλλου η αιτιολόγηση της ψήφου είναι προαιρετική...
Τέλος για τα άτομα που λές οτι βαθμολόγησαν με την αισθητική τους να σου πώ οτι ΕΓΩ δεν την δέχομαι! Όταν όλα τα 5άρια είναι προς εσένα και τον Γιώργο που τον πήρε δυστυχώς η μπάλα. Γιατί αυτό? επειδή η αισθητική τους αξιολόγησε τα δικά σας ώς καλύτερα? ή γιατί γνωρίζουν εσένα και τον Γιώργο οπότε ψήφο στους φίλους στην πυρά οι υπόλοιποι για να κερδίσουμε έναν διαγωνισμό που ξέφυγε απο την πορεία του? Όταν μπαίνω μέσα και το πρώτο μου και μοναδικό πόστ είναι να ψηφίσω είναι απο αντικειμενικότητα ή όχι? Ελπίζω να με διαψέυσουν και οι τρείς και να τους δούμε στα τραπέζια, τις καφετέριες ή τα rpg sessions. Πίσω απο ένα πινέλο, και όχι διάτοντες αστέρες ήλθον ήδον νίκησα! Εμένα δεν μου βγάζεις απο το μυαλό οτι είναι ακριβώς αυτή η κρίση τους!

Τέλος το οτι τα παιδιά που λές παίζουν πάρα πολλά χρόνια rpg... και? Ξαναρωτάω. Το οτι πάιζει κάποιος rpg πάει να πεί οτι είναι γνώστης και του πινέλου? Οτι μπορεί να αναγνωρίσει τις τεχνικές και τα χρώματα σωστά? Δεν νομίζω. και χωρίς να θέλω να θίξω κανένα. Απλά Δεν μου αιτιολογεί την ψήφο τους ώς αντικειμενική, αντιθέτως ισχυροποιεί το δικό μου σκεπτικό! Πίστεψέ με στην ψηφοφορία εκτός του Τάκη οι υπόλοιποι ήταν απόλυτα επιεικής...
Θα μου πείς και εσύ ποιός είσαι και το λες... έ... έχω πιάσει πινελάκι στο χέρι...

Με όλα τα παραπάνω νομίζω οτι σου αιτιολογώ απόλυτα γιατί πιστεύω οτι δεν πρέπει και δεν θα πιαστεί η ψήφος τους. Αν θές μπορώ να σου αιτιολογήσω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και χωρίς γούστο παρα μόνο με τεχνικά χαρακτηριστικά και λεπτομέρειες τεχνικής βαψίματος το πραγματικό επίπεδο. Όχι για σένα αλλά και για τους υπόλοιπους! Αλλά αυτό θα ήταν άδικο γιατί εσύ είσαι μόλις στην αρχή, έχεις πολύ δρόμο μπροστά σου και θα πρέπει να τον ακολουθήσεις σωστά και όχι πλαγίως... γιατί το βάψιμο είναι κάτι που δεν συγχωρεί και όποια ατέλεια φαίνεται ακόμη και σε έναν που δεν έχει ίχνος αισθητικής μέσα του.

Επίσης για τα παιδιά που παίζουν rpg, νομίζω θα ενδιέφερε τους δικούς μας rpgάκιδες για ατελείωτα sessions.

Έκαστος στο είδος του και ο Λουμίδης στους καφέδες. Για τα υπόλοιπα ας κρατάμε μικρό καλάθι.
No offence σε κανένα... προσφέρω βοήθεια στο βάψιμο για συμφιλίωση! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erlina

Erlina


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 07/10/2012

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 14, 2012 12:39 am

Τόνισα οτι τα παιδια παιζουν γιατι το τονισες και εσυ! δεν ειμαστε τσακωμενοι για να συμφιλιωθουμε... θα τα πουμε ελπιζω καποια στιγμη απο κοντα.. δεν το παιζω πικασο και σε καμμια περιπτωση δεν ελαβα μερος για να κερδισω κατι το οποιο δεν ξερω καν τι ειναι!
το εκανα για την εμπειρια.. τον Γιωργο δεν υπαρχει λογος να τον παρει η μπαλα οπως λες, απο την στιγμη που ειμαστε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΤΟΜΑ... δεν ρωταω τον Γιωργο για το τι θα κανω ή τι θα πω.. τα υπολοιπα απο κοντα και ελπιζω συντομα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 14, 2012 10:20 am

Κανενας δεν ειναι τσακωμενος με κανενα καταρχην,ουτε εχουμε σκοπο να τσακωθουμε.Το προβλημα δεν ειναι γιατι το ενα παλικαρι ψηφισε ετσι η το αλλο αλλιως.Ο ολος σκοπος του διαγωνισμου δεν ηταν οπως ειπε ο Αντρεας για ναδειξουμε ποιος ειναι καλυτερος,γιαυτο αλλωστε δεν ειχαμε και βραβειο μεχρι που ο Αντρεας πηρε την πρωτοβουλια και ειπε οτι προτιθετε να βαψει ο ιδιος ενα μοντελο του νικητη,αλλα ο σκοπος ηταν να ξεκινησουμε σιγα σιγα να βαφουμε τους στρατους μας.Τι καλυτερο λοιπον απο ενα μινι διαγωνισμο βαψιματος!Και αυτο ειναι,οχι διαγωνισμος το ποιος ειναι ποιο δημοφιλης(δεν το λεω για σενα Ερλινα,εξηγω).Εχουμε δει ανα τακτα χρονικα διαστηματα σε αλλα φορουμ ψηφοφοριες οι οποιες βασιζονται κατα κυριον λογω ποιους γνωριζεις εσυ στο φορουμ αυτους,η δεν σε γουσταρω σε θαβω,η τεχνικη σου ειναι λαθος, αλλα κανενας να μην εξηγει τι εκανε λαθος,πως να το διορθωσειι πως να βελτιωθει επανω στο θεμα μινιατουρα.οσον αφορα το βαζω στον DM μου 5 για να παρω xp.Καποιο απο εμας εχουμε δει μινιατουρες που εχουν βαψει τα παιδια και κατα την διαρκεια αλλα και στο τελειωμα,και επειδη ολοι μας και ρωτα τον Reaper να σου πει,δεν περιμενουμε να τα πουμε στο φορουμ,σε καποια μαχη η σε καποιο session RPG,αλλα τα λεμε εξω βολταρουμε κανουμε παρεα ρε παιδι μου,γνωριζομαστε καλυτερα μεταξυ μας,οπως φανταζομαι και εσυ με την δικη σου παρεα,τους δικου σου φιλους.Το να δικαιολογησει λοιπον ο Καλχας τον βαθμο του ηταν προαιρετικος,οπως και για εσας.Ξερουμε την γνωμη του καλχα,για τις περισσοτερες μινιατουρες πριν ανεβουν,και το βαζω 5,αλλα δεν δικαιολογω τον βαθμο μου,μπηκε γιατι κανενας δεν περιμενε να παρει τετοιες διαστασεις ενα θεμα,και γιατι σχεδον ολοι ξεραμε την αποψη του καλχα.
Αυτο λοιπον που προσπαθουμε να αποφυγουμε σαν club ειναι να γινουμε σαν τους υπολοιπους,οι δικοι μου και οι δικοι σου και του αλλουνου.Πρωτα ειμαστε παρεα και μετα ειμαστε ανταγωνιστικοι.Δεν ριχνω φταιξιμο σε κανενα σας γιατι δεν ξερατε το πως ειμαστε,και η αληθεια ειναι οτι φαινετε λες και σας στην πεφτουμε τωρα.Οχι δεν ειναι ετσι.Απλα προλαβαινουμε καποιες καταστασεις πριν κατανοηθουν λαθος.Οσον αφορα τον Volker που αναφερθηκε το παλικαρι οτι θελει να διαγραφει ο λογαριασμος του.Αν αυτο θελει δεν μπορουμε να κανουμε κατι.Εγω προσωπικα θα του ελεγα να μη το κανει ,και να περιμενει.Ας κανονισει ο Reaper να πιουμε ενα καφε απο κοντα να γνωριστουμε και να τα πουμε ζωντανα,γιατι ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγειτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 14, 2012 11:59 am

Ragnar έγραψε:

Αυτο λοιπον που προσπαθουμε να αποφυγουμε σαν club ειναι να γινουμε σαν τους υπολοιπους,οι δικοι μου και οι δικοι σου και του αλλουνου.Πρωτα ειμαστε παρεα και μετα ειμαστε ανταγωνιστικοι.Δεν ριχνω φταιξιμο σε κανενα σας γιατι δεν ξερατε το πως ειμαστε,και η αληθεια ειναι οτι φαινετε λες και σας στην πεφτουμε τωρα.Οχι δεν ειναι ετσι.Απλα προλαβαινουμε καποιες καταστασεις πριν κατανοηθουν λαθος.Οσον αφορα τον Volker που αναφερθηκε το παλικαρι οτι θελει να διαγραφει ο λογαριασμος του.Αν αυτο θελει δεν μπορουμε να κανουμε κατι.Εγω προσωπικα θα του ελεγα να μη το κανει ,και να περιμενει.Ας κανονισει ο Reaper να πιουμε ενα καφε απο κοντα να γνωριστουμε και να τα πουμε ζωντανα,γιατι ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγειτε.

+10000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 14, 2012 1:14 pm

Αποτελέσματα!!!!!!

Απο το τέλος στην αρχή υπολογίζοντας όλους όσους ψήφισαν!

awalexandros 42
mrbrasidas 44
chaosclown 64
pinky 64
reaper 64
erlina 70
mournbringer 70

Λόγω ισοβαθμίας στις πρώτες θέσεις θα γίνει μια μίνι ψηφοφορία με διακίωμα ψήφου μόνο σε όσους ψήφισαν και στην πρώτη φάση. Για τις θέσεις 1-2 διαλέξτε ποιον προτιμάτε ως πρώτο ανάμεσα στους erlina-mournbringer, για την τρίτη θέση διαλέξτε ποιον προτιμάτε ανάμεσα στους pinky-reaper-chaosclown.
Θα διαρκέσει για 2-3 μέρες αυτή η διαδικασία για να βγούν τα αποτελέσματα.

Ψηφίστε ΟΛΟΙ αντικειμενικά!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την andreasch στις Δευ Οκτ 15, 2012 3:24 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 14, 2012 1:15 pm

Ξεκινώ πρώτος!

Θέση 1 mournbringer
Θέση 2 erlina
Θέση 3 pinky


Έχει επεξεργασθεί από τον/την andreasch στις Δευ Οκτ 15, 2012 3:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 14, 2012 2:00 pm

Κατ'αρχην συνχαρητηρια σε ολα τα παιδια που πηραν μερος!για μενα ειμαστε ολοι νικητες!!
και ελπιζω στον επομενο διαγωνισμο να εχουμε περισσοτερες μινιατουρες προς ψηφιση!!

επισης θελω να πω πως ο τελικος νικητης και ο Pro painter αυτου του διαγωνισμου ειμαι εγω(μην γελας Ανδρεα) διοτι ο φιλος μου ο Ταριφας μου εβαλε 5 ολοκληρο και αυτο εχει σημασια για μενα και για αυτον εβαψα μονο να πω την αληθεια Razz (τα υπολοιπα 5 που εβαλε ηταν για να θολωσει τα νερα)αλλα οτι και να κανει δεν θα του την χαρησω στο τραπεζι!! Twisted Evil

αλλα ας ψηφισω και εγω τωρα!!


Θεση 1-->Mournbriger
Θεση 2-->Erlina(θα ηθελα να δω τα Ogres πρωτα αλλα εχουμε ακομα δουλιτσα και πραγματα να μαθουμε..)
Θεση 3-->Chaosclown
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 14, 2012 5:17 pm

Θεση 1 Mournbringer
Θεση 2 Erlina
θεση 3 Pinky

Συγχαρητηρια σε ολους σας!Ντροπη και αισχος στους υπολοιπους που καναμε την παπια!!Αντε και ερχετε και αλλο οπως μου σφυριξε ενα πουλακι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Οκτ 15, 2012 9:20 am

Θέση 1: Mournbringer
Θέση 2: Erlina
Θέση 3: Pinky
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Οκτ 15, 2012 9:39 am

Αυτο γουστάρω!!! Μόνο μια ψηφοφορία δεν φτάνει και ο σοφός λαός θα δώσει και πάλι την λύση!!!!

Πάμε λοιπόν

1. Mournbringer
2. Erlina
3. Pinky

Υ.Γ. 1. Α ρε κουφάλα Πίνκυ, ποιος να το έλεγε ότι θα επαιρνες κ βραβείο για το βάψιμο σου!!!!

Υ.Γ. 2. Παίδες δεν υπάρχει λόγος για τσακωμους κ βλακείες τέτοιου είδους στην παρέα μας!!! Γνωριζόμαστε αρκετό καιρο για να προσπερνάμε τέτοιες αναποδιες και για τους νεότερους της παρέας πρέπει να υπάρχει καλη διάθεση πρώτα απ όλα!!!
Πολλές φορές θα υπάρχουν διαφορές και αυτός είναι ο ρόλος της παρέας, να λύνει ότι προκύψει χωρίς εντάσεις. Σημαντική παρατήρηση, πρώτα κ πανω απ όλα θελουμε να είμαστε ΠΑΡΈΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
archaon

archaon


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα

VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VOTING 1st Beardedhammers painting competition   VOTING 1st Beardedhammers painting competition - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Οκτ 15, 2012 3:20 pm

Θέση 1 mournbringer
Θέση 2 elrina
Θέση 3 pinky
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
VOTING 1st Beardedhammers painting competition
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Voting 2nd beardedhammers painting competition
» 2nd beardedhammers painting competition
» Beardedhammers 1st painting competition ( unit )
» Ragnars Painting Lab
» Andreas painting log

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Modelling Lab-
Μετάβαση σε: