BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
griffon deadzone elves
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
"Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 "Blood and Glory"

Πήγαινε κάτω 
+7
olethros
THANQUOL
Shieldwolf
andreasch
Reaper
Boromir
Ragnar
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 1:01 pm

Βγαλαμε γλωσσιτσα Reaperako!!Μαγκεψαν και τα τουβλα και σφυριζουν απο τις τρυπες τωρα?
Αλλα καλα σου κανε ο τεο,εκει να πηξεις παλιοψαρο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 1:16 pm

Οχι μονο απο τις τρυπες αλλα και απο παντου!!μαρεσει να ειμαι το outsider που στο τελος δινει πονο!!ragnar ποτε θα παιξουμε? γιατι θελω να φαω αδελφιστικο ξωτικο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 1:22 pm

Reaper έγραψε:
Οχι μονο απο τις τρυπες αλλα και απο παντου!!μαρεσει να ειμαι το outsider που στο τελος δινει πονο!!ragnar ποτε θα παιξουμε? γιατι θελω να φαω αδελφιστικο ξωτικο!
ρε πλακα μας κανεις,δεν σε γλεντησε ο τεο με τα ποντικια!Θες να παιξεις μαζι μου,μεσα.Απο τωρα κλεισμενο.Την αλλη Τριτη 3500 στο Keep.Λεγε μωρη κοτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 1:31 pm

την αλλη εβδομαδα δεν μπορω γιατι θα φυγω!κανε το αλλη μερα και ειμαι μεσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 1:35 pm

Οσο για τον Τεο θα πω το εξης:κατσε να καταφερουμε να ολοκληρωσουμε μια μαχη στις 3500π και μετα ν ακουσω σχολια!και δεν ειμαι εγω κοτα γιατι σε εχω προκαλεσει πολλεσ φορες!και τωρα εγω σε προκαλεσα παλι!! bounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 1:36 pm

Reaper έγραψε:
την αλλη εβδομαδα δεν μπορω γιατι θα φυγω!κανε το αλλη μερα και ειμαι μεσα!

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Farm-hen-chicken_1484102
kokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokoko

Tεταρτη κοτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 1:38 pm

εγω μια φορα δεν μπορω την ημερα που λες και συ ανεβασεσ φωτο κατευθειαν παρολλο που σου ειπα ν τ κανουμε αλλη μερα!εγω τι θα πρεπει ν ειχα κανει τοσες φορες που στο εχω πει?να σου κανω δωρο κοτες?? lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 2:03 pm

το τεταρτη δεν τοδες απο κατω γατακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 2:07 pm

α!σορρυ γατοπαρδε δεν το ειδα!σε 2 μερες?αν ναι τοτε ειμαι μεσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 2:17 pm

Reaper έγραψε:
α!σορρυ γατοπαρδε δεν το ειδα!σε 2 μερες?αν ναι τοτε ειμαι μεσα!
ρε ποντιε για την αλλη Τεταρτη λεω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 2:34 pm

φιλος εσυ εισαι ποντιος!την αλλη εβδομαδα φευγω για 1 ολοκληρη εβδομαδα για χειμερινες διακοπες!θελεις να το κανουμε την παραπανω που θα ερθω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 2:50 pm

Ragnar έγραψε:
Μαγκεψαν και τα τουβλα και σφυριζουν απο τις τρυπες τωρα?
Απλα επικο!!!!!!Ακομα κλαιω απο τα γελια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 3:10 pm

θανο ειδες?αντι να χαρουνε που ενας νεος παιχτης τα παει καλα τον hataroun! τσ τσ τσ!τι να πω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 3:18 pm

Reaper έγραψε:
φιλος εσυ εισαι ποντιος!την αλλη εβδομαδα φευγω για 1 ολοκληρη εβδομαδα για χειμερινες διακοπες!θελεις να το κανουμε την παραπανω που θα ερθω?
ρε φιλαρακι να μυρισω τα ποδια του ολεθρου και να το ξερω!Τοτε ρε ποντιος τι μιλας για κοντρες και παπαρ***α,κοτα!οτι σε αποφευγω.Τι ηθελες να σε βατευσω μολις ειχες γυρισει?Και να λες ακομα δεν γυρισα με ξεφτιλισε!Ενω τωρα,μετα απο τοσες μαχες ,βγηκες και 2 στο τουρνουα,λολ,ανετα, κοτουλα!!Μολις γυρισεις σε περιμενω κουφαλιτσα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 3:21 pm

Hail to the campion baby!Οκ εννοειτε πως το περιμενω το match!Τακη δεν ξερω τι μπηχτη εριξε ι νικος για τα ποδια σου!εδω σηκωνει απαντηση!

I fear no darkness Ragnar!my Ogres will come forth!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 4:56 pm

olethros έγραψε:
Αλλά όχι εντάξει, εγώ το δέχομαι ότι τα έκανες όλα για τον ρίπερ. Όλοι ξέρουμε τι κάνουνε εκεί στα πλοία μεσοπέλαγα... μην του τα θυμίζουμε και στη στεριά.
Έτσι δεν είναι Αντώνη; Πες και συ τίποτα ρε...
Just because my name was used earlier....

Το τι συμβαίνει μεσοπέλαγα, στα ανοιχτά, σε διεθνή ύδατα χωρίς κάποιο δίκαιο να ισχύει, σε ένα καράβι γεμάτο αγοράκια.... ΑΣΤΟ!!! Just remember τι ζαριές ρίχνει το αγόρι μας όταν επιστρέφει απο ταξίδι...

Ένα ξέρω πάντως....

Κάποιος ξεκίνησε να παίζει με Vampire Counts και το γύρισε στα Ogres δίότι δεν έπαιτνε ανάσα...

Και πρίν πεί οτιδίποτε, ΟΤΑΝ...(κάποια στιγμή σε καμιά 10ρία χρόνια) με νικήσεις, θα ξαναβγάλεις γλώσσα...

Υ.Γ. Τα τουρνουά που παίζουμε είναι όσο το δυνατόν πιό user friendly για τους αρχαρίους...
     Στο one on one αλλάζουν τα πράγματα...

Υ.Γ. 2
Reaper έγραψε:
I fear no darkness Ragnar!my Ogres will come forth!!
ΜΕ HIGH ELVES ΠΑΙΖΕΙ Ο RAGNAR!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 03, 2014 8:26 pm

Ταριφα ειπα να μην σχολιασω για σενα αλλα τ θελεις να τ ακουσεις!!εσυ θελεις εγω μπορω!εχουμε κ λεμε λοιπον!!αρχικα θελω να πω οτι ο πρωτος μ στρατος ειναι τα ogres γιατι με διαλεξαν και τ διαλεξα!τα βαμπιρια μ τα εδωσαν απλα!!τ πρωτο επισημο αγωνα με οgres τν εδωσα εναντιων εσενα κ τα βαμπιρια σ!θυμασαι;;κ τ αποτελεσμα τ θυμασαι;βασικα ολα wipe out ηταν!τα τουρνουα ειναι μια χαρα ανταγωνιστηκα!τελος επειδη ετυχε να με νικησεισ μια φορα δν εγινε!βεβαια οταν θ σε ξανανικησω δν θα πω τπτ γιατι θ ειναι κλασσικο πραγμα!!!

Αν και μην ξεχναμε!αγαπαμε ταριφα κ ειμαι η νεμεσις σ δασκαλε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2014 8:24 am

Το λέω ξανά...


ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΞΑΝΑ(λέμε τώρα...) ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2014 2:16 pm

Καλαααα καλααααα..... το νου σου!να το θυμασαι αυτο που λες!μην νομιζεις οτι επειδη εχουν κανει τα DE σπασμενα πρεπει ν κερδιζεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2014 2:18 pm

Είπα κάτι για ξωτικά;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2014 2:28 pm

πες μου οτι θα παιξεις με βαμπιρια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THANQUOL

THANQUOL


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2013
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2014 2:36 pm

Χαχαχα!Μιλάμε είτε διαβάζω Hello,Ciao κ.τ.λ είτε τις 4-5 σελίδες στο Forum του "Ξεκατινιάσματος" είναι ακριβώς το ίδιο... Razz και επειδή... κάτσε ν δείς.. πώς το πε ο Τanto ρε π@@στη scratch .. ???Α!ΝΑΙ!!!Just because my name was used earlier....
1ΟΝ Για την μάχη του Tournament ενάντια στον Reaper,ο οποίος:

    [α)]

Αισθάνεται άτυχος κατά τα λεγόμενα του που δεν ολοκληρώθηκε ή δεν προχώρησε σε επόμενους γύρους,πράγμα που του στέρησε τη νίκη( Laughing ) και

    [β)]

ότι η αιτία ήμουν εγώ κ η χρόνο-καθυστέρηση που προκάλεσα λόγω απειρίας(αυτό το παραδέχομαι..κ όχι σαν αιτία φυσικά!) έχω να πω τα εξής...
α)Βάσει Deployment, movement, strategy & dice rolls(για να τα λέμε όλα Wink ),η πλάστιγγα της νίκης έγερνε κατά πολύ προς το μέρος των Skaven.
β)Το ότι ολοκληρώθηκαν μετα βίας ΜΟΝΟ 2 γύροι δεν μπορώ να το πάρω 100% πάνω μου(sorry κιόλας! Neutral ),αλλά θα το πάρω 60-40 (για να μην πω 50-50 κ γίνω κακός... Twisted Evil ).Ο λόγος είναι ότι υπήρχε ΠΟΛΥ σκέψη για την ανάπτυξη της στρατηγικής ΚΑΙ των OGRES αλλά ΛΙΓΑ μοντέλα(εκεί σώζεται το 20%) ΚΑΙ υπήρχε ΜΕΓΑΑΑΛΗ χρονοτριβή για τη μετάφραση κ κατανόηση των Skaven Spells,που παρόλο τη αναλυτική συλλαβιστική σχεδόν ανάγνωση των Casting Spells και ενίοτε των remaining ones, δεν γινόντουσαν κατανοητά από τον φίλτατο Reaper και έπρεπε να διαβαστούν "ιδίοις όμασι".
2ΟΝ Η 1η μάχη 2500pts(κ όχι 3500) Skaven Vs Ogres δεν ολοκληρώθηκε λόγω Κονσίντ ΑΝ θυμάμαι καλά Suspect (σύν ότι είχε πάει 1 π.μ ΟΚ!) και υπήρχε κ ο μάρτυρας Ragnar που μπορεί να επιβεβαιώσει... Cool 
Sorry αν κούρασα τους αναγνώστες,είπα πολλά...τ ξέρω,αλλά έπρεπε!!! Wink 

Sincierly Yours!  Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2014 2:53 pm

Ας τα παρουμε απο την αρχη τα θεματα γιατι καπου παρεξηγηθηκα!
1)τα skaven ειναι σπασμενα σαν στρατος
2)στη μαχη του τουρνουα που παιξαμε μεχρι εκεινο το σημειο εκλεινε προς τα εσενα..μετα η ορδη μου θα εσκαγε στη μοναδα του general κτλ κτλ..οποτε δεν ξεραμε τι θα γινοταν
3)το οτι αργουσες δεν ειπα οτι μου στερησε την νικη..βεβαια αν υπηρχε ρολοι μαλλον θα ηταν διαφορετικα!αλλα γενικα ηταν λιγο καπως το ολο σκηνικο!Δεν σε κατηγορω γιατι ουτε και γω ειμαι πεπηραμενος παιχτης και στην αρχη με ανεχονταν και μενα!
4)Δεν μιλαω για την τελευταια μαχη που κρατησε μεχρι της 1ωρα!μιλαω οτι θελω να παιξουμε μια μαχη 3500π για ν μπορω να χρησιμοποιησω ολο το potencial των Ogres!

και μιας και το αναφεραμε ποτε θα παιξουμε εμεις αγαπουλη αυτη την εβδομαδα(εκτοσ απο αυριο που δεν μπορω)!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2014 3:27 pm

Reaper έγραψε:

1)τα skaven ειναι σπασμενα σαν στρατος

ενω τα ogres δεν ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

"Blood and Glory" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Blood and Glory"   "Blood and Glory" - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 04, 2014 3:41 pm

Εγώ ξέρω ότι δυο μέρες τώρα έχω με κάτι να ασχολούμαι και να ξεχνιέμαι την ώρα που είμαι στην κωλοδουλειά και έρχεται τώρα ο Αντρέας να μου το πάρει και αυτό.
Ban στον Αντρέα!!
Να διαγραφεί το post του και να βγει από τους admin.

Και να αφήσει μούσια για να του τα ξουρίσουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
"Blood and Glory"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 2nd Blood and Glory
» Path to glory rounds
» Iron Keep-Path to Glory Campaign
» First Blood
» Ragnars Painting Lab

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Τournaments and Campaigns :: Tournaments-
Μετάβαση σε: