BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
elves griffon deadzone
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!

Πήγαινε κάτω 
+11
tanto
Eldrac
Gabriel_
sonbad
Azhagg
archaon
olethros
MrBrasidas045
Boromir
Reaper
Ragnar
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 1:56 pm

Λοιπον παιδες,θελω να μου πειτε αν η ημερομηνια στις 18 Μαρτιου,ημερα Κυριακη,απο τις 10 με 11 το πρωι,βολευει?Οσο πιο νωρις μου απαντησετε,τοσο πιο γρηγορα θα κλεισουμε ημερομηνια παιχνιδιου.Το τουρνουα πληροφοριακα για να γνωριζετε θα αποτελειτε απο ομαδες των 2 παικτων,1000 ποντοι ο καθε παικτης.Επισης θελω να μου πειτε αν θελετε τα ζευγαρια να ειναι ετοιμα απο πριν η να κληρωθουν εκεινη την στιγμη στη καισσα.Εγω προσωπικα θα εκτελεσω χρεη διαιτητη,αλλα θα φερω μαζι 1000 ποντουα απο scaven σε περιπτωση που καποιος παικτης δεν θα εχει ταιρι.Παρακαλω απαντηστε οσο πιο γρηγορα μπορειτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 3:51 pm

εγω εκεινη την ημερα νομιζω οτι μπορω..οποτε ειμαι μεσα!!! cheers οσο για τα ζευγαρια θα ελεγα ν βγουν απο πριν για να ετοιμαστει και καμοια στρατηγικουλα...αλλα αν πρωτειμουμε χαβαλε και γελιο τοτε random!!! geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:47 pm

Μεσα και απο εμενα.Θα ειμαι εδω εκεινο το σουκου αρα ....... HELL YEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:49 pm

Ας μαζευτουμε πρωτα τα παιδια και για το πως θα ειναι τα ζευγαρια το βλεπουμε εκεινη την εβδομαδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrBrasidas045

MrBrasidas045


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:41 am

Δεν χρειάζεται επιβεβαίωση από εμένα... φυσικά και τα ποντίκια μου θα παραβρεθούν στους υπονόμους σας για άλλη μια φορά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 10:19 am

MrBrasidas045 έγραψε:
Δεν χρειάζεται επιβεβαίωση από εμένα... φυσικά και τα ποντίκια μου θα παραβρεθούν στους υπονόμους σας για άλλη μια φορά...

Ωραία, θα βάλω τον necromancer μου να τραβήξει το καζανάκι! (Bound spell 2+)

Εγώ θα πω ένα συγκρατημένο ναι για τις 18 και ψηφίζω να είναι γνωστά τα ζευγάρια από πριν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 11:25 am

Τραβα φιλε μηπως και τα ξεφορτωθουμε επιτελους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
archaon

archaon


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:48 pm

μεσα και εγω με τους chaos warriors μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Azhagg

Azhagg


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : ΙΛΙΟΝ

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:58 pm

Κοριτσια μου καλησπερα σας.... πως περασε το 3-ημερο ??? φαγατε καλα ??? τα orc-ακια μου δεν εφαγαν.... και λεω να τα κατεβασω στο τουρνουα... με 1000 ποντους υποσχομαι πανω απο 100 μαχημα μοντελα... και παιζει και πεινα.... ζευγαρι??? εναν ΚΑΚΟ να πιουμε, παρεα, το αιμα σε οποιον παει να παρει το τουρνουα..... Evil or Very Mad Twisted Evil



Απαπαπα κακια ..... και εγω τρομαξα...... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:38 pm

εχουμε παρει το οκ απο τον Σωτηρη στη καισσα,και ηδη οι συμμετοχες μαζευονται!!Αισιος οπως το υπολογιζω θα ειμαστε το λιγοτερο 12 ατομα και απο εκει και περα βλεπουμε.Θα περιμενω λιγο ακομα πριν ανεβασω τους κανονες και το ολο συστημα του τουρνουα,καθως και τις συμμετοχες.Ηδη εχω παρει το οκ απο αρκετα ατομα που ακομα δεν εχουν δηλωσει την συμμετοχη τους,γιαυτο και θα περιμενω λιγο ακομη.Το μονο σιγουρο κυριοι ειναι οτι 18/3 και ημερα κυριακη θα γινει το τουρνουα στην Καισσα Περιστεριου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sonbad

sonbad


Αριθμός μηνυμάτων : 294
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 7:58 am

για το δικο σας το κακο θα παιξω κι εγω γι αυτο ετοιμαστειτε!!!!!!!!!!
You will bow to me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gabriel_

Gabriel_


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 09/02/2012
Τόπος : Moschato Athens

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 9:16 am

Μεχρι ποτε ειναι η καταληκτικη ημερομηνια για να δηλωσουμε;
Επισης θα θελα να ρωτησω αν θα επιτραπουν συμμαχιες απο ιδιους στρατους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pbzone.net
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:07 am

μεχρι και 15 Μαρτιου δεχομαστε συμμετοχες.Μπορουν να γινουν συμμαχιες απο ιδιους στρατους,αλλα θα υπαρχουν καποιοι περιορισμοι(πχ δεν θα μπορουν και οι 2 να εχουν το ιδιο αντικειμενο 2φορες,παντα βεβαια απο τα αντικειμενα του βιβλιου του στρατου τους,σε αντικειμενα απο το rulebook δεν θα υπαρχει τετοιος περιορισμος).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eldrac

Eldrac


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:46 am

Εγω θελω Τριαλωνη για Maximum Carnage!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 3:05 pm

1000 πόντοι Dark Elves είναι έτοιμα και υπο τις εντολές του Khain και τη δική μου καθοδήγηση θα παρεβρεθούν στην κάισσα για στενές επαφές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinky

pinky


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 7:42 pm

Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ,θα μπω και εγω,αντε να παιξω καμια μαχη,πολυ το αργησα,τραγια for the win.καλητερα τα ζευαρια να ειναι καθορισμενα απο πριν(ΥΓ. δεν θελω τον ταριφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι δεν εχει χιουμορ affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalhas

Kalhas


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 2:22 am

μεσα και εγω για το τουρνουα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 6:23 pm

Λοιπον κυριοι,οποιος θελησει να γινει ζευγαρι με καποιον αλλο στο επερχομενο τουρνουα,καλο ειναι να το ανακοινωσει εδω.Ετσι αν τα εχετε βρει με καποιον και γουσταρετε να παιξετε μαζι το δηλωνετε μαζι και με τον στρατο σας.Ολοι οσοι δεν θα εχουν κλεισει ταιρι θα γινει κληρωση στο μαγαζι το πρωι.καλο ειναι να λεμε και με τι στρατους θα κατεβουμε για ναξερουμε και οι υπολοιποι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 4:28 pm

Εγώ με τον chaosclown θέλουμε να γίνουμε ζευγάρι εδώ και πολύ καιρό και το τουρνουά αυτό θα είναι μια εκπληκτική ευκαιρία. Θέλουμε να μας παντρέψει ο Ragnar στο όνομα του Khorne και να έχουμε κουμπάρο τον MrBrasidas. Παρανυφάκια θα είναι 1000 πόντοι Chaos Warriors και 1000 πόντοι Vampire Counts. Είστε όλοι καλεσμένοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eldrac

Eldrac


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 8:43 pm

θα παιξω κι εγω διοτι θελω να γα@$"&ω τον Pinky και να φαω σουβλακια, αλλα δεν εχω λεφτα για σουβλακια.... Οποτε Pinky, μη φορεσεις εσωρουχο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:27 pm

Θα είμαι και εγώ στο τουρνουα. Στρατό δεν δηλώνω ακόμη. Περιμένω να δώ αν θα έρθει ο gabriel να παίξουμε μαζί! Μέχρι την κυριακή θα ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:49 pm

οι συμμετοχες εως τωρα

Archaon-chaos warriors

Azhagg-orcs

kalhas-tomb kings

Olethros-Vampire Counts

Chaos Clown-Chaos warriors

Eldrac-?

Pinky-beastmen (τελευταια ενημερωση)

Reaper-Vampire Counts

Tanto-Dark Elves

Boromir-?

Mr Brasidas045-?

awalexandros-?(μαλλον scaven,αναμενουνε)

Andreasch-?

Ragnar-orcs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:59 pm

Tα ζευγαρια εως τωρα:

Azhagg-kalhas

Olethros-Chaos Clown

Eldrac-Pinky

Reaper-Tanto

Boromir-Mr Brasidas045

Archaon-awalexandros

αν μπει και ο Gabriel o andreasch θα ειναι ζευγαρι μαζι του και εγω θα κατεβω με 2 στρατους ο ενας orcs και ο αλλος scaven.Αν ο Gabriel δεν παρει μερος,τοτε ο andreasch θα παρει τη θεση του Archaon στο campaign και θα γινει ζευγαρι με τον awalexandros,και εγω μαζι με τον Archaon θα κανουμε χρεη διαιτητη.Αυτο γινεται γιατι οι συμμετοχες πρεπει ειτε να ειναι 12 ειτε 16 για να μπορουν να βγουν τα ζευγαρια.αναμενουμε λοιπον μονο το αν θα παιξει ο Gabriel.Εκτος βεβαια αν εχουμε και αλλες συμμετοχες εως τις 15 του μηνα οπου και κλεινει η δηλωση συμμετοχης στο τουρνουα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanto

tanto


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 42

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 7:28 am

Μια εβδομάδα έμεινε κύριοι... bounce
Ακονιστε τα όπλα σας, φορεστε τις πανοπλιες σας, λαδωστε τα war machine σας, ξεσκονιστε τα spell σας, κάντε μια θυσία στον Θεό σας -εκτός απο τους chaos που έχουν τέσσερις!!! Και αφού γίνουν ολ´ αυτά βουρ για να πέσουν κορμιά -εξαιρούνται οι undead!!!

Ακόμη προλαβαίνουν να δηλώσουν συμμετοχή όσοι δεν το έχουν ήδη κάνει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gabriel_

Gabriel_


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 09/02/2012
Τόπος : Moschato Athens

Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!   Warhammer Fantasy Doubles Tournament!! I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 9:26 am

Και νομιζα οτι ημουν ο μονος που ξυπναει νωρις τις κυριακες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pbzone.net
 
Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament
» beardedhammers Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament 10/6/12
» Warhammer Fantasy Doubles Tournament Η επομενη μερα!!
» Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament-Kaissa Peristeriou 10/6/12
» Warhammer Fantasy Doubles Tournament Rules 18/3/2012 Kaissa

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Τournaments and Campaigns :: Tournaments :: BeardedHammers Doubles Tournaments :: 1st BeardedHammers Doubles Tournaments-
Μετάβαση σε: