BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
elves griffon deadzone
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament

Πήγαινε κάτω 
+5
Eldrac
Ragnar
andreasch
Reaper
archaon
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
archaon

archaon


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 8:52 pm

Άλλο ένα τουρνουά τελείωσε και ελπίζω να το ευχαριστηθήκατε όλοι όσοι πήρατε μέρος!!!!από έμενα ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους έλαβαν μέρος και σε αυτούς που μας τίμησαν με την παρουσία τουσ! συγχαρητήρια στους νικητές και σε όλους τους παίχτες που το πάλεψαν μέχρι τελους! δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ έφυγα με ένα χαμόγελο και μια χαρα! με λίγα λόγια είμαι περήφανος που είμαι μαζί με όλους σας ένας BEARDEDHAMMER!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 9:29 pm

με τη σειρα μου και εγω εχω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον συμπαικτη μου Kalha και σε ολα τα παιδια που μοιραστηκαν στιγμες αγωνιας,θλιψης και ανακουφισης στην καθε ζαρια και στο καθε παιχνιδι σε ολα τα Match!!Και οπως προειπε και ο Βασιλης ειμαι περιφανος που ειμαι ενας BEARDEDHAMMER!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 10:24 am

Εγώ γουστάρω απο την πρώτη στιγμή! Τουρνουά, φιλικά παιχνιδάκια, επιτραπέζια, παρεούλα... όλα αυτά είναι υπέρ αρκετά για να πώ... ναί!!! αισθάνομαι περίφανος για το παστίτσιο που φτιάχνει η μάνα μου!!!!!! Laughing

BEARDEDHAMMERS cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 1:03 pm

Απο την μερια μου και εγω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους εσας που ηρθατε και πηρατε μερος στο τουρνουα σας(θανο μη μασας την επομενη φορα!!)και ναι το λεω τουρνουα σας γιατι δικο σας ειναι!!Προσωπικα περασα τελεια,γουσταρα που μαζευτικαμε ολοι μαζι και επεσε η choppa του αιωνα!!Ενα ευχαριστω στον υπερμεγιστο ΑrchBanker Soturius Von Kurt η αλλιως Eldrac η αλλιως Winner of the Tournament η αλλιως Best BeardedHammer για το καλοκαιρι η βιαστη των παντων χωρις σαλτσα για να γλυστραει ,για την φιλοξενια του εχθες!!Τελος στους αλλους 2 συνδιοργανωτες τον Tanto και τον Archaon για τον ιδρωτα που εριξαν για να τρεξει το τουρνουα οπως επρεπε.Ραντεβου για το επομενο λοιπον,κατα πασα πιθανοτητα το φθινοπωρο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eldrac

Eldrac


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 2:42 pm

Πιο επικη δε γινοταν η μερα.
Σουπερ οργανωση απο Νικο, Billy, Antoine.
Παιδια χιλια ευχαριστω για τον κοπο, το μερακι και τις καταπληκτικες εκπληξεις!
Αυτο οντως ειναι WARHAMMER.
Στρατιωτακια, χαμογελα, ζαρακι και ξηροι καρποι.
Lov σε ολους! albino
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gabriel_

Gabriel_


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 09/02/2012
Τόπος : Moschato Athens

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 5:42 pm

...καλορίζικες οι βάσεις του pinky !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pbzone.net
MrBrasidas045

MrBrasidas045


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 11:03 pm

Για άλλη μια φορά η διοργάνωση ήταν τέλεια και πιστεύω πως κανείς δεν μπορεί να έφυγε παραπονεμένος, τα πάντα ήταν στην εντέλεια, το φαγητό ήταν πολλή καλό, η μουσική όπως και τα χορευτικά ήταν απερίγραπτα... απλά δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψουν αυτή τη μουσικοχορευτική παράσταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrBrasidas045

MrBrasidas045


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 11:06 pm

ΟΥΥΥΥΥΠΣΣΣΣ για άλλη εκδήλωση εννοούσα... για το τουρνουά καλό ήταν μωρέ, όχι τόσο καλό όσο το πρώτο αλλά εντάξει... την πάλευε.
( Δεν βγήκα πρώτος εεεε ;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olethros

olethros


Αριθμός μηνυμάτων : 417
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 12:42 am

Εγώ τι να πω τώρα ...

Στο πρώτο παιχνίδι μας κλέψανε, έχω στοιχεία και μάρτυρες.
Στο δεύτερο παιχνίδι παρ'όλο που η κλήρωση μας έβγαλε πάλι με τους Αλέξανδρους, αντ'αυτού μας ρίξανε το μαγαζάτορα και τον pinky που ο μόνος λόγος που στήνει στις 11 ιντσες είναι για να έχει χώρο να κάνει πίσω.
Μιλάμε για την απίστευτη παράγκα αλλά και πάλι τελευταίοι δεν βγήκαμε. Θα τα πούμε την επόμενη φορά...

Υ/Γ. Που είχε ξηρούς καρπούς ρε μοναχοφαγάδες; Τους κρύψατε και αυτούς, γιατί όλοι ξέρουν ότι οι ξηροί καρποί χαρίζουν ενέργεια και διαύγεια του νου. Καλάααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament   After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament I_icon_minitimeΤετ Ιουν 13, 2012 1:15 pm

Το τουρνουα ηταν φανταστικο.Ειχε τα παντα....ουρανια τοξα,καταρακτες,γαλαζοπρασινες παραλιες,φοινικοδεντρα,ποτα,φαγητο,αληθινα orc να πλακώνονται μεταξυ τους,δρακους,κτηρια που καταστρεφονται και .................. μετα ξυπνησα!!?!?!!?Χαιρομαι που περασατε καλα και να τρεμουν οι σφετεριστες του θρονου μου γιατι θα επιστρεψω.............................δρημητριος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
After Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Warhammer Fantasy Doubles Tournament!!
» beardedhammers Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament 10/6/12
» Warhammer Fantasy Doubles Tournament Η επομενη μερα!!
» Warhammer Fantasy 2nd Doubles Tournament-Kaissa Peristeriou 10/6/12
» Warhammer Fantasy Doubles Tournament Rules 18/3/2012 Kaissa

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Τournaments and Campaigns :: Tournaments :: BeardedHammers Doubles Tournaments :: 2nd BeardedHammers Doubles Tournaments-
Μετάβαση σε: