BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
elves griffon deadzone
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 The Dark Coronation-starting story

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

The Dark Coronation-starting story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: The Dark Coronation-starting story   The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΠαρ Απρ 27, 2012 6:52 pm

Tilea-2528 Imperial Calendar.
Το ονομα μου ειναι Alberto Di Lucciny και ειμαι απο την ομονυμη πολη.Η δουλεια μου ειναι χρονικογραφος και με εχει προσλαβει ενας μεγαλος εμπορος απο την πολη,ο Don Sebastian,να καταγραψω τα πιο σημαντικα γεγονοτα του ταξιδιου.Προκειτε να τα ταξιδεψουμε στον βορα για να ανταλαξουμε οπλισμο με γουνες απο τις βαρβαρες φυλες του βορρα.

-Αρχες 2518.το ταξιδη ξεκινα.σε 6 μηνες αν ολα πανε καλα θα εχουμε φτασει στον προορισμο μας.
-Ανοιξη 2518.εχουμε φτασει για ανεφοδιασμο στο Erengrad.Φημες που ακογουνται ειναι οτι οι φυλες του βορρα ειναι ανησυχες.
-Φθινοπωρο 2518-φτασαμε επιτελους στον προορισμο μας.Δυσκολος τοπος με απιστευτο κρυο και δυσκολες καταστασεις.Ο Don Sebastian ξεγελαει τους βαρβαρους της φυλης Beorslings με σκουριασμενο οπλισμο ανταλασει γουνες ανεκτιμητης αξιας.Αυριο ευτυχως αναχωρουμε.
-βρισκομαι αιχμαλωτος στα χερια μιας βαρβαρης φυλης,των kurgan.Υστερα απο μια επιδρομη στους Beorslings,ο μονος που εμεινε ζωντανος ημουν εγω και αυτο χαρη σε ενα μυστηριωδη τυπο που απαγορεψε στον αρχηγο της φυλης,τον Haargroth the Blooded,να με σκοτωσει.Ολοι οι υπολοιποι εγιναν θυσια στον θεο που λατρευουν,το ονομα του οποιου δεν τολμω να ξεστομισο.
-Ο μυστηριωδες τυπος με επισκεπτετε συχνα.Το ονομα του ειναι Tzan Rath και ειναι shaman του θεου Tzeentch.
-τον τελευταιο καιρο βλεπω τρομακτικα ονειρα με μια τεραστια γερακομορφη σκια.
-εχω χασει την αισθηση του χρονου.δεν μπορω να προσανατολιστω.καμια φορα δεν μπορω να ξεχωρισω τον ουρανο με την γη.
-Πλεον κυκλοφορω ελευθερα στο στρατοπεδο αλλα παντα με την συνοδεια του Tzan Rath.Eπισης εχουν οξυνθει οι αισθησεις μου και,παρολο που εχω να φαω μια εβδομαδα,δεν εχω ξανανιωσει πιο δυνατος.Το μονο κακο,οι πονοι που εχω στο προσωπο μου.
-Εχθες μια αντιπρωσοπεια απο Ogres επισκεφτηκε τον Chaos Warlord.
-Oλοι με σεβονται και μπορω να πω οτι ισως να με φοβουνται κιολας.Ισως φταει η γερακομορφη που εχω αρχισει να παιρνω.
-Σημερα ο Tzan Rath αρχισε να μου εξηγει τηνδυναμη των Winds Of Magic και την χρησιμοτητα τους.Μου ειπε επισης οτι ο Tzeentch εχει μεγαλα σχεδια για εμενα.
-Ο Haargroth ανακοινωσε την εκστρατεια του εναντιον στην αυτοκρατορια.Πλεον συμμετεχω κανονικα σε ολα τα πολεμικα συμβουλια.Ανυπομονω να δοκιμασω τις νεες μου δυναμεις εναντιον των αδυναμων ανθρωπων.
-Ειναι αρχες του 2519.Πλεον μπορω να ανγνωρισω τα παντα εδω.Ειναι σαν να ανοιξε ενας νεος κοσμος μπροστα μου.μα πως ζουσα τοσο καιρο ετσι,σαν τυφλος!!
-Οι συμμαχιες εκλεισαν.Μαζι μας εχουμε τους Druchii,ratmen,vampire,ogres.η ωρα πλησιαζει!!
-Ανοιξη του 2519.Αυριο ειναι η σημαντικη μερα οπου και ξεκιναμε το Incursion στην Αυτοκρατορια!!Ειθε οι θεοι του Χαους να ειναι μαζι μας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

The Dark Coronation-starting story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Dark Coronation-starting story   The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΠαρ Απρ 27, 2012 11:27 pm

τα λογια ειναι περιττα νομιζω!εισαι αξεπεραστος!!!απλα respect!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper

Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 674
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα

The Dark Coronation-starting story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Dark Coronation-starting story   The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΤρι Μάης 01, 2012 1:20 pm

λεω για ολο το story να φτιαξω και μουσικη!!τι λετε?να ειναι πιο epic story!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

The Dark Coronation-starting story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Dark Coronation-starting story   The Dark Coronation-starting story I_icon_minitimeΤρι Μάης 01, 2012 1:37 pm

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
The Dark Coronation-starting story
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» The Dark Coronation
» Dark Coronation trollinnnn!!!!
» The dark coronation aftermath
» The dark coronation final battle photos
» Nagash-The Story

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Τournaments and Campaigns-
Μετάβαση σε: