BEARDEDHAMMERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


WARHAMMER GAMING GROUP
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Λέξεις Κλειδιά
deadzone griffon elves
Πρόσφατα Θέματα
» Warpath tournament 21/1/2018
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤρι Ιαν 16, 2018 7:32 pm από Ragnar

» South-Side by Gamers Castle
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Μάης 29, 2017 4:21 pm από Ragnar

» Μαχη 5/1/17
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 12:59 pm από Ragnar

» To group δραστηριοποιείται στο W40K?
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΠεμ Νοε 03, 2016 4:27 pm από Ragnar

» Path to glory rounds
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤετ Νοε 02, 2016 8:39 am από Ragnar

» Warbands
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 7:53 pm από Ragnar

» Iron Keep-Path to Glory Campaign
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤετ Σεπ 07, 2016 11:10 am από Ragnar

» Age of Sigmar FAQ
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2016 8:28 pm από Ragnar

» BeardedHammers Infinity League
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2016 4:49 pm από Ragnar

Πλοήγηση
 Αρχική
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 29, 2015 11:07 pm

DESCENT: Journeys in the Dark "The Shadow Rune" CAMPAIGN.

Gamesmaster "evil guy": εγώ.

Heroes: 4 Δηλώση συμμετοχής και αναλόγως ικανότητας να παρεβρίσκονται για τα παιχνίδια.
Αν κάποιος απο τους παίκτες απουσιάσει σε πάνω απο 2 quests θα αποβάλεται απο το campaign και τη θέση του θα πέρνει άλλος.
Η επιλογή του ήρωα και της κλάσης του θα γίνει πρίν την έναρξη του πρώτου παιχνιδιού σε συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα ηρώων και θα παραμείνει καθ'όλη τη διάκρεια του campaign. Αν κάποιος παίκτης θελήσει να αλλάξει τον ήρωά του θα χάσει ότι xp και ότι αντικείμενα θα έχει αγοράσει με τον προηγούμενο.

Games (quests sessions): Ιδανικότερα ένα παιχνίδι την εβδομάδα σε χώρο που θα βολεύει τους παίκτες. Το κάθε quest session αποτελείται απο 2 games (quest part 1, quest part 2). Οπότε μιλάμε για 3 ώρες παιχνιδιού στο ελάχιστο. Αν τραβήξει πολύ κάποιο part απο quest το session θα μπορεί ναι παικτεί με διακοπή αν το συμφωνήσουν όλοι οι παίκτες. Σύνολο quest sessions στο συγκεκριμένο campaign 8.

Σκοπός να συνεχιστεί μετά το τέλος του, με άλλο campaign "Labyrinth of Ruin" και άλλο campaign και όσο τραβήξει με αλλαγές στους ήρωες των παικτών ή ακόμη και τους ίδιους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2015 12:44 am

Aye aye Dark Overlord!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2015 3:47 pm

I'm fu*** IN!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candabraxis

Candabraxis


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2014
Τόπος : Πετρουπολη

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2015 8:45 pm

OMG με στειλατε!!!! μολις προχθες το αγορασα και ειμαι μεσα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2015 11:55 pm

Νομίζω οτι έχουμε συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό. Μένει να συννενοηθούμε αν είναι να ξεκινήσουμε απο βδομάδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤρι Μαρ 31, 2015 2:58 pm

απο βδομαδα δυσκολο παιδια ειμαστε μεσα στην μεγαλοβδομαδα και ειμαι ταπα στην δουλεια τουλαχιστον μεχρι Μεγαλη Πεμπτη.Μετα μπορω μονο Μεγαλη Παρασκευη απογευμα 100% αλλιως καλυτερα απο την μεθεπομενη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤρι Μαρ 31, 2015 3:28 pm

Το πάμε και απο τρίτη πάσχα να χωνέψουμε και ότι θα έχουμε φάει!
Όσοι είμαστε όμως να συννενοηθούμε κυρίως για το μέρος και τη μέρα που μας βολεύει να ξεκινήσουμε (Θοδωράκης είναι μέσα?) ! Μετά θα κανονίζουμε το κάθε session επι τόπου! Εγώ απογεύματα γενικότερα είμαι ελεύθερος αν κανονιστεί. Επίσης candabraxis θα δείς αρκετά περισσότερα τέρατα καθώς και αρκετούς παραπάνω ήρωες με νέες κλάσεις για να διαλέξετε καθώς έχω και expansions.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤετ Απρ 01, 2015 11:32 am

Δείτε και εδώ ένα quest που έχω φτιάξει μόνος μου.
Ωραίο που υπάρχει online quest builder και μπορείς να φτιάξεις απο απλό παιχνίδι μέχρι και campaigns.

http://tools.fantasyflightgames.com/descent/htmlpreview/2524/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candabraxis

Candabraxis


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2014
Τόπος : Πετρουπολη

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤετ Απρ 01, 2015 2:27 pm

Ωραια ωραια!
Απλα για τριτη του πασχα (14 του μηνος) δεν θα μπορω εγω λογω βαρδειας..soz.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candabraxis

Candabraxis


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2014
Τόπος : Πετρουπολη

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Απρ 06, 2015 1:52 pm

Τελικα για Μ. Παρασκευη θα κανονισουμε τπτ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Απρ 06, 2015 4:30 pm

εγω μεσα αρκει ναναι σπιτι μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Απρ 06, 2015 4:46 pm

Απο όσο ξέρω ο Θάνος θα λείπει αίγινα για τις μέρες του πάσχα. Οπότε επειδή είναι και το ξεκίνημα και η επιλογή των χαρακτήρων καλύτερα να μην λείπει κάποιος στο πρώτο session. Να το ξεκινήσουμε τη βδομάδα μετά το πάσχα? Εγώ είμαι ανοικτός για όποια μέρα θέλετε αρκεί να είναι απόγευμα! Παρόλα αυτά αν το ψήνετε μπορούμε να κανονίσουμε για κανένα παιχνιδάκι για ζέσταμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤρι Απρ 07, 2015 3:13 am

Το παιχνιδι το ξερω οποτε αμα βρεθειτε φτιαξτε χαρακτηρες,καντε ενα δοκιμαστικο και παρτε και για μενα εναν.Με ξερετε καλα οποτε διαλεξτε καποιον που λειπει απο το party και με αυτον θα παιξω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤρι Απρ 07, 2015 2:46 pm

εγω για παρασκευη μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΤετ Απρ 08, 2015 2:49 pm

Μεγάλη παρασκευή λοιπόν ξεκινάει το campaign. Οι συμμετέχοντες είναι ενήμεροι, τα ζάρια ζεσταίνονται και η μυρωδιά των μπουντρουμιών αρχίζει να φτάνει στις μύτες μας! Το σκοτάδι του Overlord αρχίζει να εξαπλώνεται και τα φώτα χαμηλώνουν!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candabraxis

Candabraxis


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2014
Τόπος : Πετρουπολη

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΣαβ Απρ 18, 2015 5:39 pm

Νικο οποτε μπορεις κανε λινκ τις φωτο απο πετσα γοριλα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΣαβ Απρ 18, 2015 7:57 pm

Πότε θα παίξουμε? Εμένα με βολεύει δευτέρα τρίτη κυρίως αλλά και για τις υπόλοιπες δεν θα πώ όχι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Candabraxis

Candabraxis


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2014
Τόπος : Πετρουπολη

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΣαβ Απρ 18, 2015 9:57 pm

Δευτερα εχω βαρδια,Τριτη απογευμα μπορω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΚυρ Απρ 19, 2015 9:33 am

τριτη απογευμα εγω μεσα.
θα τις ανεβασω Χριστοφορε μαλλον σημερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ragnar

Ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 2411
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αττικης

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΚυρ Απρ 19, 2015 1:58 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΚυρ Απρ 19, 2015 7:34 pm

Κλεινει για τριτη που μπορουν ολοι. Ο μονος που δεν εχει ειδοποιηθει ακομη ειναι ο Θανος. Θα τον ενημερωσω εγω. Μη ξεχνατε οτι παιζουμε μονο μια, bonus αποστολη, οποτε θα τελειωσουμε και πιο γρηγορα απο οτι συνηθως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THANQUOL

THANQUOL


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2013
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΚυρ Απρ 19, 2015 7:49 pm

Τρίτη 18:30 ή ακόμα καλύτερα 19:00 για να προλάβω σίγουρα.
Αλλιώς...πέτσα γορίλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2015 12:15 am

Εγω λεω να το κανουμε κατα τις 21.00 να παμε μια και καλη για δουλεια στο καπακι.Απο ηλιον μην πηγαινω αδικα πειραια και μετα κεντρο!!!
Τριτη μπορω μεχρι τις 20.30 γιατι εχω κλεισει για 21.00.Οποτε η νωρις το απογευμα η αλλη μερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch

andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1190
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : here and there...

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2015 11:39 am

Μαζευόμαστε απο 5.30-6 και ξεκινάμε το αργότερο 6.30. Όσο προλάβεις Θάνο. Αν και για μία μόνο αποστολή αν δεν κάνετε μία ώρα να πάρετε απόφαση για το πως θα κινηθείτε βγαίνει άνετα μέχρι τις 8.30! House rule χρόνος απο το επόμενο! Μη πω και απο αυτό το session!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Boromir

Boromir


Αριθμός μηνυμάτων : 410
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Nikaia

DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN   DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN I_icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2015 11:37 pm

Συμφωνω απολυτα για το χρονο.Οποιος εχει παιξει space hulk καταλαβαινει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
DESCENT: Journeys in the Dark (second edition) CAMPAIGN
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Warhammer Champions Of Chaos 6th edition
» Warhammer summary sheet 8th edition
» Νεο Campaign!
» The End Times Campaign
» Campaign rules

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BEARDEDHAMMERS :: Warhammer fantasy :: Warhammer Cafe!!-
Μετάβαση σε: